Vaikiškas elektrinis automobilis Ford Mustang GT raudonas
Kód: R-PA.SX2038.CRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis Ford Mustang GT turi du galingus elektrinius variklius ir putų Eva ratus, kurie kartu gali įveikti įvairius paviršius. Transporto priemonė yra aprūpinta minkšta ekologiškos odos sėdyne, muzikos pultu su MP3, SD, AUX, USB ir FM radiju.
Dėl vaiko saugumo pasirūpins saugos diržai ir automatinio stabdymo funkcija, kuri aktyvuojama nuėmus koją nuo akseleratoriaus pedalo. Transporto priemonės apkrova yra iki 30 kg.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia 2x35W
- Akumuliatorius 12V 7Ah
- 3 greičiai nuotoliniame valdyme
- Ratai 25 x 10 cm
- 2x galiniai amortizatoriai
- Sėdynė 3 x 21 x 29 cm
- 3 pakopų sėdynės reguliavimas
- Transporto priemonės ilgis 125 cm
- Transporto priemonės plotis 74 cm
- Transporto priemonės aukštis 54 cm
- Transporto priemonės svoris 25 kg
- maksimalus svoris 30 kg
Įranga:
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: MP3, SD, AUX, USB įvestis
- FM radijas
- Iš anksto įrašytos dainos
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- Durų atidarymas
- minkšti putų Eva ratai
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.SX2038.CR |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Ford |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 25 cm |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 5-taškų |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 125 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 19 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 127 x 65 x 36,5 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Taip |
| Plotis: | 74 cm |
| Sėdynės plotis: | 37 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 54 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
