Elektrinis automobilis Ford GT 4x100W 24V pilkas
Kód: R-PA.S325.SZASouvisející produkty
Detailní popis produktu
Stilingas dizainas, galingas našumas ir aukščiausia įranga – tai vaikiškas elektrinis automobilis Ford GT su Ford prekės ženklo licencija. Siūlo keturis galingus variklius, kurių bendra galia yra 400 W, tvirtą konstrukciją ir patogią dvivietę sėdynę iš ekokožos. Dėl minkštų EVA ratų, galinių ratų pakabos ir lėto starto funkcijos važiavimas yra sklandus ir saugus net mažiausiems vairuotojams. Valdymas taip pat galimas nuotoliniu pulteliu su avariniu STOP mygtuku.
Techniniai parametrai:
- Variklis: 4× 100 W (iš viso 400 W)
- Baterija: 24 V / 7 Ah
- Nuotolinis valdymas: 2,4 GHz, 3 greičiai, STOP mygtukas
- Variklis: priekinis ir galinis, 2 greičiai, sklandus startas
- Šviesos: priekiniai LED žibintai su jungikliu
- Max. apkrova: 59 kg
IŠMATAVIMAI:
- Transporto priemonės matmenys: 138 × 79 × 50 cm
- Kartonų matmenys: 109 × 70 × 34 cm
- Pravažumas (šviesos aukštis): 12 cm
- Sėdynė: 2× 26 × 19 × 19 cm
- Ratai: 25 x 9 cm
- Transporto priemonės svoris: 24,3 kg
- Pakuotės svoris: 28,5 kg
Savybės:
- Ratai: minkšti putų ratai iš EVA medžiagos
- Sėdynė: dvivietė su diržais, aptrauktas ekonatūralia oda
- Garso efektai: signalizacija, variklio užvedimas, melodijos
- Garso sistema: FM radijas, Bluetooth, MP3, USB įvestis
- LED šviesos
- Baterijos indikatorius
- Atidaromos durys
- Įkroviklis, montavimo rinkinys, instrukcija
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5903864978742 |
| Spalva: | Šedá |
| baterija: | 24V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Ford |
| variklis: | 4x100W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 138 cm |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 24,3 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 59 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 109 x 70 x 34 cm |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 79 cm |
| Sėdynės plotis: | 2x26 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 400W |
| Aukštis: | 50 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
