Elektrinis automobilis Dodge Charger policijos baltas
Kód: L-20011Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis Dodge Charger turi būti kiekvienoje vaikų garaže. Automobilis varomas baterija su talpa 12V 7Ah. Maksimalus transporto priemonės svoris yra 30 kg. Važiuojant vaiką tikrai sudomins muzikos pultas su Bluetooth, MP3 ir USB įvestimi.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 12V 7Ah
- Variklis: 2x45W
- Galia: 90W
- Greitis: 2-6 km/h
- Važinėjimo trukmė: 60 minučių
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Krovumas: 30 kg
- Svoris: 13 kg
IŠMATAVIMAI:
- Voziklis: 112 x 68 x 50 cm (ilgis x plotis x aukštis)
- Pakuotė: 107,5 x 56,5 x 33 cm
Transporto priemonės įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: USB, MP3, Bluetooth
- Putų Eva ratai
- Eko odos sėdynė
- Lygus startas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905991022237 |
| Spalva: | Černá, Bílá |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Dodge |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Saugos diržai: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 112 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Svoris: | 13 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| Lakuotas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Rozměry balení: | 107,5 x 56,5 x 33 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 6, 2 |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 68 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 50 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
