Elektrinis automobilis Chevrolet Camaro baltas
Kód: J-PA0278 BISouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis Chevrolet Camaro turi galingą 12V 7Ah akumuliatorių ir du variklius, kurių galia yra 13 000 apsukų per minutę. Automobilis turi dvi greičio pavaras į priekį ir vieną greičio pavarą atgal. Važinėjimą vaikui palengvina muzikos pultas su MP3, USB ir iš anksto įrašytomis melodijomis. Maksimalus automobilio svoris yra 25 kg. Automobilio greitis yra 3 - 5 km/h.
Automobilį galite valdyti naudojant nuotolinį valdymą, kuris veikia frekvencija 2,4 GHz. Nuotoliniame valdyme yra saugos mygtukas STOP, kuris paspaudus iš karto sustabdo automobilį.
- Nuotolinis valdymas veikia su dviem 1,5V AAA baterijomis, kurios nėra komplekte.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 12V 7Ah
- Variklis: 2 x 12V 13 000 aps./min
- Krovumas: 25 kg
- Svoris: 16,5 kg
- Greitis: 3 - 5 km/h
- Automobilio matmenys: 120 x 72 x 42 cm
- Pakuotės matmenys: 123 x 60 x 63 cm
- Sėdynės plotis: 35 cm
- Sėdynės gylis: 19 cm
- Sėdynės atlošo aukštis: 27 cm
- ratų skersmuo: 22 cm
- Ratų plotis: 8 cm
- Pedalo atstumas iki sėdynės galo: 29 cm
- Kėbulo aukštis nuo žemės: 7 cm
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4 GHz
Savybės:
- Minkštos EVA putos ratai
- Sėdynė aptraukta ekologiška oda
- Galinių smūgio amortizatorių
- Muzikos pultas su MP3, SD kortele, USB ir iš anksto įrašytomis melodijomis
- Priekinis ir galinis LED apšvietimas
- Saugos diržai
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
- Du greičių lygiai į priekį ir atgal
Pakuotėje yra baterija ir įkroviklis.
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905258517261 |
| Spalva: | Bílá |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Chevrolet |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 22 cm |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 120 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 - 12 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 16,5 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 25 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Galiniai |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 2 |
| Reikalingos baterijos: | AAA |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 123 x 60 x 63 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| SD kortelė: | Taip |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 72 cm |
| Sėdynės plotis: | 35 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Aukštis: | 42 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
