Elektrinis automobilis Buggy XB 4x4 auksinis
Kód: L-9820Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis Buggy XB atvyksta ant didelių putų EVA ratų, kurie įveikia įvairius reljefus. Interjere yra muzikos pultas su Bluetooth, USB ir MP3.
Vaiko saugumą užtikrins saugos diržai ir automatinio stabdymo funkcija, kuri aktyvuojama iš karto po kojos pakėlimo nuo akseleratoriaus. Kelionei apšviesite priekiniais ir galiniais LED žibintais.
- Pakuotėje yra baterija ir įkroviklis.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia 4x45W
- Akumuliatorius 24V 7Ah
- automatinė pavarų dėžė
- 3 greičiai nuotoliniame valdyme
- Transporto priemonės matmenys 133 x 92 x 80 cm
- Pakuotės matmenys 128 x 74 x 52 cm
- greitis 3-8 km/h
- Transporto priemonės svoris 33,5 kg
- maksimali apkrova 60 kg
- Įkrovimo trukmė 8 valandos
- Važinėjimo trukmė apie 1 valandą
- Automatinis stabdys, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus
Įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- Putų Eva ratai
- Nuotolinis valdymas 2,4GHz
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: MP3, USB, BLUETOOTH įvestis
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5904204757447 |
| Spalva: | Aukso |
| baterija: | 24V 7Ah |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Dálkové ovládání |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 133 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 120 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 40 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 60 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 128 x 74 x 52 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 8, 6 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 92 cm |
| Sėdynės plotis: | 67 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Buggy |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 80 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
