Elektrinis automobilis Buggy UTV Strong 24V pripučiami ratais baltas
Kód: L-9007Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis Buggy Strong 24V išsiskiria savo dideliais pripučiamais ratais ir iki 100 kg svorio apribojimu. Dėl didelio svorio apribojimo ir automobilio dydžio jame patogiai sėdės du vaikai. Sėdynė pagaminta iš ekologiškos odos.
Muzikos pultas yra aprūpintas USB, MP3, Bluetooth įvestimiir turi mygtukus su iš anksto įrašytomis melodijomis bei signaliniu garsiniu signalu. Kelionei apšviesite priekiniais ir galiniais LED žibintais.
Automobilis valdomas labai paprastai - tereikia paspausti akseleratoriaus pedalą ir automobilis sklandžiai pajudės. Paspaudus stabdžio pedalą, automobilis sustos.
- Visuose automobiliukuose yra baterija ir įkroviklis.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 1x180W
- Baterija: 24V 14Ah
- Automatinis stabdys, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus
- Transporto priemonės matmenys: 135 x 95 x 80 cm
- Transporto priemonės greitis: 13-15 km/h
- Transporto priemonės svoris: 61 kg
- Maksimalus svoris: 100 kg
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Važinėjimo trukmė: apie 1-2 valandas
Įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- Pučiamosios padangos
- 3 pakopų greičio reguliavimas
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: USB įvestis, mygtukai su grojamomis melodijomis, Bluetooth, MP3 įvestis
Automobilis neturi nuotolinio valdymo.
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903802459685 |
| Spalva: | Černá, Bílá |
| baterija: | 24V 7Ah |
| variklis: | 1x180W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Ne |
| Ilgis: | 135 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 5, 6, 7, 8 |
| Ratų tipas: | Nupūsti |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 61 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 100 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 131 x 83 x 46 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 15, 13, 14 |
| Raktų užvedimas: | Taip |
| Plotis: | 95 cm |
| Sėdynės plotis: | 57 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Buggy |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Ne |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 80 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
