Elektrinis automobilis Buggy UTV 24V 4x200W auksinis
Kód: L-12977Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis Buggy UTV su keturiais galingais elektriniais varikliais 200W. Automobilis lengvai įveiks bet kokį reljefą. Į ekologiškos odos sėdynę patogiai tilps net du vaikai, nes automobilis gali nešti iki 60 kg.
Elektrinio automobilio įrangoje yra priekiniai ir galiniai LED žibintai bei muzikos pultas su MP3 ir USB įėjimais. Įjungus transporto priemonę, išgirsite variklio garsus. Už saugų važiavimą pasirūpins saugos diržai. Nuotolinio valdymo pultas veikia 2,4 GHz dažniu ir turi tris greičius bei saugos mygtuką Stop, kuris nedelsiant sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 4x200W
- Baterija: 24V 14Ah
- Automobilio ilgis: 135 cm
- Automobilio plotis: 95 cm
- Automobilio aukštis: 80 cm
- Sėdynė: 60 x 26 x 32 cm
- Kėbulo aukštis nuo žemės: 23 cm
- Ratas: 35 x 15 cm
- Maksimalus svoris: 60 kg
Savybės:
- Priekinis ir galinis LED apšvietimas
- Putų Eva ratai
- Saugos diržai
- Ekologinės odos sėdynė
- Klaksonas ant vairo
- 2 galiniai smūgio amortizatoriai
- Nuotolinis valdymas - 3 greičiai ir saugos mygtukas sustabdyti
- Muzikos pultas: MP3, USB, Bluetooth
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Spalva: | Aukso |
| baterija: | 24V 14Ah |
| variklis: | 4x200W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | 4x4 |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 135 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 180 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 39 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 60 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Rozměry balení: | 131 x 83 x 46 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 7, 8, 6, 9 |
| Plotis: | 95 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Buggy |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 800W |
| Aukštis: | 80 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
