Elektrinis automobilis Buggy SuperStar 4x4 baltas
Kód: R-PA.XMX-603.BIASouvisející produkty
Detailní popis produktu
Gamindami elektrinį automobilį buvo skiriama dėmesio mažiausioms detalėms, tokioms kaip saugos diržai, odinis sėdynė, muzikos pultas ir šviesos efektai.
Transporto priemonę galima valdyti dviem būdais: tėvui naudojant nuotolinio valdymo pultą arba nepriklausomai vaikui, kai jis jau žino vairavimo taisykles.
Automobilio ratai pagaminti iš minkštos plastiko EVA, kuris užtikrina patogų važiavimą nelygiu paviršiumi.
Dėl 4x4 pavaros ir 3 greičių laipsnių lengvai galima manevruoti kalvose, nelygumose ar žolėje. Muzikinis modulis su įrašytomis linksmomis dainomis užtikrina džiaugsmingą važiavimą. Transporto priemonė skirta patiems mažiausiems vaikams, puikiai tinka kaip gimtadienio dovana ar kitoms progoms.
Buggy SuperStar 4x4
Varikliai - 4x45W
Pavaros - Kintama dviejų arba keturių ratų pavara (valdomas jungikliu) 4x4 arba 4x2,
Baterija - 2 x 12V / 7Ah
Valdiklis - 2,4 GHz
-3 greičiai,
-Saugumo sustabdymo mygtukas,
Ratukai
-EVA putų ratukai,
-35 x 15 cm,
Amortizatoriai
-2 x priekyje
-2 x gale
Reguliuojama, srieginė pakaba,
Pavarų dėžė
Lėtas startas,
Priekinis / galinis,
3 greičių pavaros į priekį (valdymas naudojant pavarų perjungimo mygtuką),
Šviesos
-LED šviesos,
-Priekinės / galinės,
-Šviesų jungiklis,
Įranga
-Garso pultas
-MP3
-SD
-FM radijas
-Įrašytos melodijos,
-AUX
-USB
-Bluetooth
-Garso mygtukai ant vairo,
Raktas
Durų atidarymas
Sėdynė
-Juoda vėdinama dirbtinė oda,
-Saugos diržai,
-49 x 18 x 34 cm,
Bagažinė
Galinis saugojimas,
Išmatavimai
-Transporto priemonės dydis
-Ilgis 125 cm,
-Plotis 83 cm,
-Aukštis 81 cm,
Transporto priemonės svoris 27,2 kg,
Kartono dydis
124 x 92,5 x 40 cm,
Kartono svoris 34,5 kg,
Maksimalus svoris 50 kg,
Atstumas 23 cm
Papildoma įranga
-Instrukcija + montavimo rinkinys,
-1500 mA įkroviklis,
-Mini jack kabelis,
-Uždanga
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.XMX-603.BIA |
| Spalva: | Bílá |
| baterija: | 2x12V 7Ah |
| Modelis: | Buggy Superstar |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 35 cm |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Dálkové ovládání |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 124 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 31 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 50 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 124 x 92,5 x40 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 6 |
| Raktų užvedimas: | Taip |
| Plotis: | 83 cm |
| Sėdynės plotis: | 49 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Buggy |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 81 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
