Elektrinis automobilis Buggy ATV Defend 4x4 oranžinis
Kód: R-PA.JH-105.POMSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis Buggy 4x4 turi būti kiekvienoje vaikų garaže. Automobilis varomas 12V 10Ah talpos baterija. Maksimalus transporto priemonės svoris yra 30 kg. Važiuojant vaiką tikrai sudomins muzikos pultas su Bluetooth, MP3 ir USB.
Automobilį galite valdyti naudojant nuotolinį valdymą, kuris veikia 2,4 GHz dažniu. Nuotoliniame valdyme yra trys greičiai ir saugos mygtukas STOP, kuris paspaudus iš karto sustabdo automobilį. Sėdynė yra aptraukta eko oda ir joje yra saugos diržai.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 12V 10Ah
- Variklis: 4 x 35W
- Galia: 140W
- Krovumas: 30 kg
- Svoris: 15 kg
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4 GHz
IŠMATAVIMAI:
- Voziklis: 106 x 75 x 59 cm
- Sėdynė: 38 x 20 x 24 cm
- Ratai: 30 x 11 cm
- Pakuotė: 97 x 56 x 38 cm
Transporto priemonės įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- Priekinis ir galinis LED apšvietimas
- Muzikos pultas su Bluetooth, USB, MP3
- Garso efektai: signalas, iš anksto įrašytos melodijos, variklio užvedimo garsas
- Nuotolinis valdymas - saugos mygtukas STOP
- Putų Eva ratai
- Odinė sėdynė
- Baterijos talpos indikatorius
Pakuotėje yra baterija ir įkroviklis. Nuotolinio valdymo pultui baterijos nėra.
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5903864956320 |
| Spalva: | oranžinė |
| baterija: | 12V 10Ah |
| variklis: | 4x35W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | 4x4, MP3 |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 106 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 - 12 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 15 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Ratų skersmuo: | 30 cm |
| Rozměry balení: | 97 x 56 x 38 cm |
| Plotis: | 75 cm |
| Sėdynės plotis: | 38 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Buggy |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 140W |
| Aukštis: | 59 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
