Elektrinis BMW M5 automobiliukas su raudona dažyta platforma
Kód: L-9587Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis BMW M5 su platforma antram vaikui ar suaugusiam asmeniui. Automobilis turi sklandų startą, į lauką galite išvykti greičiu 3-5 km/h. Jis yra aprūpintas priekiniais ir galiniais LED žibintais, minkšta ekologiška oda ir ratais iš kietos EVA putos.
Vaikas gali visiškai savarankiškai valdyti mašinėlę, tačiau tėvai gali įsikišti į važiavimą naudodami nuotolinį valdymą, kuris yra aprūpintas saugos mygtuku Stop - jis nedelsiant sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas.
- Pakuotėje yra baterija ir įkroviklis.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- galia 2x45W
- Akumuliatorius 12V 7Ah
- 3 greičiai nuotoliniame valdyme
- Transporto priemonės matmenys 174 x 74 x 108 cm
- greitis 3-5 km/h
- Transporto priemonės svoris 25 kg
- maksimalus svoris 30 kg
- Įkrovimo laikas 1-2 valandos
- Automatinis stabdys paspaudus akseleratorių
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
Įranga:
- Platforma tėvams su vedimo strypu
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- Putų Eva ratai
- Nuotolinis valdiklis 2,4 GHz (nėra įrengtas 1,5V baterijomis)
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: MP3, USB
- Melodija ir signalas ant vairo
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5904204755795 |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Modelis: | AIKO |
| Licencija - prekės ženklas: | BMW |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 5-taškų |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 174 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 120 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 - 12 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Svoris: | 25 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Taip |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 127 x 64 x 37 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 74 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 108 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
