Elektrinis automobilis Audi RS Q8 juodas
Kód: L-7903Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis su licenciju Audi tikrai sužavės kiekvieną kokybiškų transporto priemonių mėgėją. Jis aprūpintas tyliais EVA ratais, kurie puikiai tinka įvairiems paviršiams. Vaikas sėdės minkštoje ekologiškos odos sėdynėje.
Interjeras yra aprūpintas muzikos pultu su įėjimais MP3, USB, Bluetooth ir iš anksto įrašytomis melodijomis. Vairo mygtukai turi garso efektus. Pradėjus automobilį, išgirsite variklio garsus.
Dėl vaiko saugumo pasirūpins automatinio stabdžio funkcija, kuri aktyvuojama iškart po kojos pakėlimo nuo akseleratoriaus pedalo. Nuotolinio valdymo pultas turi saugumo mygtuką Stop, kuris iš karto sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas.
- Automobilis yra tinkamo dydžio vaikams nuo 1,5 iki 3 metų.
- Pakuotėje yra baterija ir įkroviklis.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- galia 2x45W
- Akumuliatorius 12V 7Ah
- 3 greičiai nuotoliniame valdyme
- Transporto priemonės matmenys 101 x 62 x 51 cm
- greitis 3-5 km/h
- Transporto priemonės svoris 13,5 kg
- maksimalus svoris 25 kg
- Įkrovimo trukmė 8 valandos
- Važinėjimo trukmė 1-2 valandos
- Automatinis stabdys, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
Įranga:
- Saugos diržai
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- Putų Eva ratai
- Nuotolinis valdymas 2,4GHz
- 3 pakopų greičio reguliavimas
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: USB įvestis, MP3, Bluetooth
- Durys yra tvirtai uždarytos, jų atidarymo galimybė nėra.
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903802454949 |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Modelis: | ZIPPO P |
| Licencija - prekės ženklas: | Audi |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Kolio dydis: | 22 cm |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 17 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 25 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Galiniai |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Reikalingos baterijos: | 2 x AAA (nėra komplekte) |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 105 x 56 x 35 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
