Elektrinis automobilis Audi RS E-Tron GT 4x4 mėlynas
Kód: R-PA.QLS-6888.NOSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis Audi E-tron turi keturis variklius su galia 25W ir bateriją su talpa 12V 7Ah. Maksimalus automobilio svoris yra 25 kg. Patogią kelionę užtikrina putų EVA ratai. Vaikui kelionę tikrai pagyvins muzikos pultas su MP3, Bluetooth, FM radiju, įėjimais USB, SD kortele ir AUX. Sėdynė pagaminta iš ekologiškos odos.
Automobilį galima valdyti naudojant nuotolinį valdiklį, kuris veikia 2,4 GHz dažniu. Valdyklyje galima reguliuoti transporto priemonės greitį, keisti važiavimo kryptį arba naudoti saugos mygtuką Stop, kuris iš karto sustabdo transporto priemonę. Transporto priemonė yra aprūpinta automatinio stabdymo funkcija, kuri aktyvuojama atleidus koją nuo akseleratoriaus pedalo. Dėl saugumo taip pat pasirūpins saugos diržai.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 12V 7Ah
- Galia: 100W
- Variklis: 4x25W
- Vilkimas: 4x4
- Krovumas: 25 kg
- Automobilio matmenys: 103 x 57 x 38 cm
- Sėdynės matmenys: 32 x 17 x 21 cm
- Pakuotės matmenys: 105 x 55 x 26 cm
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4GHz
- Nuotolinio valdymo greičių skaičius: 3
- Kėbulo aukštis nuo žemės: 6 cm
Savybės:
- signalas
- Atidaromos durys
- Priekinis ir galinis LED apšvietimas
- Putų Eva ratai
- Odinė sėdynė su saugos diržais
- Muzikos pultas su MP3, FM radiju, Bluetooth, MP3, USB ir SD kortele
- Išankstinės melodijos
- Lygus startas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.QLS-6888.NIE |
| Spalva: | Mėlyna |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Modelis: | Audi E-Tron GT |
| Licencija - prekės ženklas: | Audi |
| variklis: | 4x25W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 19 cm |
| Vybavení vozítka: | MP3 |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 103 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 - 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 14,5 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 25 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Galiniai, Priekinė |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 105 x 55 x 26 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| SD kortelė: | Taip |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 57 cm |
| Sėdynės plotis: | 32 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 100W |
| Aukštis: | 38 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
