Vaikiškas elektrinis keturratis Storm 2x25W raudonas
Kód: S-XB8118-REDSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Sportinė vaikiška keturračio Storm – ideali dovana mažiausiems važiavimo mėgėjams, tiek gimtadieniams, tiek kitoms progoms. Dėl plastikinių ratų su guminiu kraštu ir ekologiška oda aptrauktos sėdynės važiavimas yra ne tik patogus, bet ir saugus mažiems vairuotojams.
Šis modelis turi idealią dydį naudoti namuose. Mažas vairuotojas gali laisvai judėti iš svetainės į virtuvę arba kur tėvai leidžia.
Techniniai parametrai keturračio Storm:
Variklis: 2 x 25W varikliai
Akumuliatorius: 1 x 6V 4,5 Ah
Pavarų dėžė: 1x į priekį, 1x atgal
Greitis: 1 - 4 km/h
Keturračio matmenys:
Ilgis: 70 cm
Plotis: 45 cm
Aukštis: 46 cm
Aukštis iki sėdynės: 29 cm
Aukštis nuo žemės: 9 cm
Atstumas nuo sėdynės galo iki pedalo: 16 cm
Sėdynės dydis:
Ilgis: 34 cm
Plotis: 12 cm
Ratai: Plastikiniai ratai su guminiu kraštu
Maksimalus svoris: 25 kg
Transporto priemonės svoris: 5,8 kg
Pakuotės matmenys: 69 x 40 x 32 cm
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai keturračiai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595724004981 |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 6V 4,5Ah |
| variklis: | 2x25W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Kolio dydis: | 18 cm |
| Saugos diržai: | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Ne |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3 |
| Ratų tipas: | Plastikiniai ratai su guminiu kraštu |
| Svoris: | 5,8 kg |
| muzikinis pultas: | Ne |
| Maks. apkrova: | 25 kg |
| Baterijos įtampa: | 6V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Sėdynės plotis: | 12 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
