Vaikiškas elektrinis keturratis visureigis baltas
Kód: J-PA0293 BISouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis keturratis yra aprūpintas dviem varikliais, kurių galia yra 6V 16000 RPM ir plačiais EVA putų ratais. Įrangą sudaro muzikos pultas su linksmomis melodijomis. Keturratis turi šviesos efektus, leidžia važiuoti visomis kryptimis, o jo maksimali apkrova yra iki 25 kg.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 2x 6V 16000 RPM
- Baterija: 6V 4,5Ah
- Transporto priemonės ilgis: 70 cm
- Transporto priemonės plotis: 45 cm
- Aukštis: 46 cm
- Svoris: 5,8 kg
- Greitis: 1 - 3 km/h
- Ratai: 18 x 8 cm
- Sėdynė: 34 x 12 cm
- - maksimali apkrova: 25 kg
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Važinėjimo trukmė: iki 120 min
Keturratės transporto priemonės įranga:
- minkšti putų Eva ratai
- muzikinis pultas
- Apšvietimas
- Sėdynė aptrauktas eko oda
- Greitis: 1x į priekį, 1x atgal
- Automatinis sustojimas paspaudus dujų pedalą
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai keturračiai |
|---|---|
| EAN: | 5905258528014 |
| Spalva: | Černá, Bílá |
| baterija: | 6V 4,5Ah |
| variklis: | 2x 6V 16000 RPM |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažesniems vaikams |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 120 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Baterijos įtampa: | 6V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Rozměry balení: | 69 x 40 x 32 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 2, 1 |
| Transporto priemonės tipas: | Keturratis |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
