Vaikiškas elektrinis keturratis baltas BDM0909
Kód: L-2499Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis keturratis vaikams yra puikus būdas supažindinti vaikus su motorinių transporto priemonių pasauliu. Elektriniai keturraciai siūlo daug pramogų tiek šeimos pasivaikščiojimų metu, tiek praleidžiant laiką sode. Vaikas, važinėdamas, išmoksta vairuoti ir tobulina motorinius įgūdžius. Keturratis važiuoja į priekį ir atgal, taip pat turi greičio didinimo galimybę. Sėdynė yra labai patogi, ergonomiškai suformuota, todėl vaikas mielai sėdės vėl už keturratio vairo. Vaiko saugumą užtikrina automatinio stabdymo funkcija, kuri automatiškai aktyvuojama atleidus akseleratoriaus pedalą. Be to, keturratis turi LED apšvietimą. Keturratis yra sertifikuotas Europos CE saugos ženklu ir yra tinkamas vaikams nuo 3 metų.
Savybės:
- Kėdės: Plastikinės
Ratai: Plastikas su guma
- Šviesos: Priekiniai LED diodai
- Audio: Muzikos pultas, FM radijas, USB, SD, MP3 įvestis
Techniniai duomenys:
Variklis: 2x45W
Baterija: 24V5Ah
- Pavarų dėžė: 2 greičiai (greitas / lėtas)
- Transporto priemonės matmenys: 117x 77x76 cm
- Greitis: 3-5 km/h
- Nuosavas svoris: 25 kg
- Maks. apkrova: 35 kg
įkrovimo laikas: 8 valandos
Veikimo laikas: 1-2 valandos
Stabdys: automatiškai po dujų pedalo atleidimo
Žaislas, rekomenduojamas gamintojo nuo 3 metų, turi CE sertifikatą
Lengvas surinkimas 20-30 min.
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai keturračiai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5902808153061 |
| Spalva: | Bílá |
| baterija: | 24V 5Ah |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 36 cm |
| Vybavení vozítka: | MP3 |
| Saugos diržai: | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Ne |
| Ilgis: | 117 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 25 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 35 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 2 |
| Greicio perjungimas: | Greitai, Lėtai |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 117 x 72,5 x 42,5 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| SD kortelė: | Taip |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 77 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Keturratis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 76 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
