Autodromas Gigant 2.0 Nitro Racing 1520 cm
Kód: MT1542Související produkty
Detailní popis produktu
Didelis automobilių trasa susideda iš aštraus starto ir keturių 360 laipsnių kilpų. Rinkinyje yra du automobiliai, du valdikliai ir ratų skaitiklis. Automobilių trasa turi du greičio režimus: lėtą ir greitą.
Pakuotės turinys:
- 2 lenktyniniai automobiliai
- 2 nuotoliniai valdikliai (Mygtukas garso efektams)
- 4x 360 laipsnių kilpa
- Rato skaitiklis
- Autodramos dalys
- Barjerai
- Maitinimas
IŠMATAVIMAI:
- Sukrauta trasa: 220 cm x 150 cm
- Trasos ilgis: 1 520 cm
- Nuotolinis valdymas: 15 cm x 9 cm
- Automobilis: 11 cm x 4,5 cm x 2,5 cm
- Pakuotė: 47 cm x 22 cm x 25 cm
Atsargines dalis galima įsigyti atskirai bet kada.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automobilių trasos |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595724011347 |
| Spalva: | Černá |
| Modelis: | Gigantas 2.0 |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams, Pro kluky |
| Amžius: | 3+ |
| Ilgis: | 220 cm |
| Takelio ilgis: | 1520 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 4, 5, 6, 7, 8, 9 |
| Mastelis: | 1:43 |
| Priedai: | Rato skaitiklis, mašinėlės, Valdikliai |
| Rozměry balení: | 56,5 x 45,5 x 12 cm |
| Plotis: | 150 cm |
| Tipas: | Automobilių trasa |
| Automobilių trasos tipas: | Pro 2, Nuotoliniu būdu valdoma |
| Aukštis: | 36 cm |
| Určení: | Pro kluky |
| Měřítko dráhy a aut: | 1 : 43 |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
