Vaikiškas medžio skrudintuvas
Kód: L-10187Související produkty
Detailní popis produktu
Medinis skrudintuvas - Vaikų Virtuvės Rinkinys Pusryčių Ruošimui
Tostuoklis tampa vis populiaresniu elementu mūsų namuose, idealiam bendroms pusryčiams. Vaikai mėgsta imituoti suaugusiuosius, o dabar jie gali mėgautis savo pačių tostuoju. Mažas virėjas tikrai paruoš puikius pusryčius. Žaidimo metu jie įgis vertingų įgūdžių, naudingų kasdieniame gyvenime. Ši žaislas skatina vaiko kūrybiškumą ir motorinius įgūdžius.
Šis rinkinys papildo vaikų virtuvės įrangą ir suteikia vaikams galimybę žaisti įvairius vaidmenis. Tosteris turi judančių dalių. Judantis valdymo elementas padeda plėtoti motorinius įgūdžius ir sugebėjimą laikyti. Dešinėje pusėje esanti rankena leidžia ištraukti tostą. Tai prideda autentiškumo žaidimui ir leidžia vaikui patiekti puikius pusryčius!
Šis rinkinys skatina vaizduotę, moko vaikus socialinių sąveikų, remia vystymąsi ir suteikia daug džiaugsmo jūsų mažiausiems!
Medinis skrudintuvas yra alternatyva tikram, todėl jums nereikia jaudintis, kad jūsų vaikas gali nusideginti. Didelis privalumas yra tas, kad rinkinys pagamintas iš medžio, todėl jis yra saugesnis, patogesnis naudoti ir taip pat labiau atsparus pažeidimams.
Rinkinio dalys:
medinis skrudintuvas
- du riekelės duonos
- stiklainis medaus
- peilis
Toasterio matmenys:
16 cm x 8 cm x 11 cm
Vieno riekelės duonos matmenys:
8 cm x 7 cm x 1 cm
Peilio matmenys:
12,5 cm ilgis
Pakuotės matmenys:
21,5 x 15 x 10 cm
Medinis sorter'is skirtas vaikams nuo 3 metų. Žaislas turi CE sertifikatą, o jo gamyba atitinka galiojančią normą EN 71.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mediniai indai ir prietaisai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5904665990599 |
| Spalva: | Bílá |
| Medžiaga: | medis |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Ilgis: | 16 cm |
| Rozměry balení: | 21,5 x 15 x 10 cm |
| Plotis: | 8 cm |
| Aukštis: | 11 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
