Vaikiškas medinis kavos aparatas
Kód: L-10185Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikų kavos aparatas turi būti kiekvienoje vaikų virtuvėlėje. Kavos aparatas turi judančių dalių, kurios padeda lavinti sugriebimo ir motorinius įgūdžius. Rinkinys apima puodelį, cukrų, pieną ir 3 rūšių mažas kapsules, kurias reikia įdėti į kavos aparatą prieš ruošiant kavą. Tada naudodamiesi mygtukais nustatykite kavą, kurią pasirinktas mažylis. Didžiausias žaislo privalumas yra tas, kad rinkinys pagamintas iš medžio, kas padidina saugumą ir taip pat žaislo ilgaamžiškumą.
Žaislas skirtas vaikams nuo 3 metų.
Pakuotės turinys:
- Kavos aparatas
- Puodelis
- Cukrus
- Pienas
- 3 kavos kapsulės
- šaukštas
IŠMATAVIMAI:
- Kavos aparatas: 17 x 9 x 15 cm
- Puodelis: 8 x 6 x 5 cm
- Šaukšto ilgis: 8 cm
- Pakuotė: 18 x 16 x 10 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mediniai indai ir prietaisai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5904665990575 |
| Spalva: | Bílá |
| Medžiaga: | medis |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Mergaitėms |
| Ilgis: | 17 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Rozměry balení: | 18 x 16 x 10 cm |
| Plotis: | 9 cm |
| Aukštis: | 15 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
