Vaikiškas medinis maišytuvas
Kód: L-10186Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikų mikseris bus puikus priedas kiekvienoje vaikų virtuvėlėje. Judantys mygtukai padės vaikams lavinti sugriebimo ir motorinius įgūdžius. Mikserio šluotelė pradeda judėti pasukus mygtuką viršuje ir suteikia daugybę valandų kūrybingo žaidimo. Didžiausias žaislo privalumas yra tas, kad rinkinys pagamintas iš medžio, kas padidina saugumą ir taip pat žaislo ilgaamžiškumą.
Žaislas skirtas vaikams nuo 3 metų.
Pakuotės turinys:
- Virtuvinis maišytuvas
- Cukrus
- Miltai
- Dubuo
- šaukštas
IŠMATAVIMAI:
- Mikseris: 16 x 8 x 15 cm
- Miltai: 7 x 7 x 2 cm
- Šaukšto ilgis: 8 cm
- Pakuotė: 18 x 18 x 11 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mediniai indai ir prietaisai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5904665990582 |
| Spalva: | Bílá, Červená |
| Medžiaga: | medis |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Mergaitėms |
| Ilgis: | 16 cm |
| Rozměry balení: | 18 x 18 x 11 cm |
| Plotis: | 8 cm |
| Aukštis: | 15 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
