Vaikiškas elektrinis keltuvas XMX638 rožinis
Kód: L-19917Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis keltuvas yra aprūpintas dviem varikliais, kurių bendra galia yra 90W ir plačiomis ratomis.
Įrangą sudaro garso efektai ir nuotolinio valdymo pultas, veikiantis 2,4 GHz dažniu. Vežimėlis leidžia važiuoti visomis kryptimis, o jo apkrova yra iki 30 kg.
Techniniai parametrai:
- Baterija: 12V 7Ah
- Variklis: 2x45W
- Greitis: 2-6 km/h
- Krovumas: 30 kg
- Svoris: 25 kg
- Vozikio matmenys: 142 x 69 x 102 cm (ilgis x plotis x aukštis)
Transporto priemonės įranga:
- nuotolinis valdymas
- Galiniai ratai iš minkštos EVA putos
- Muzikos pultas: Bluetooth, USB, MP3
-
Sėdynė aptrauktas eko oda
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5905991013389 |
| Spalva: | Růžová |
| baterija: | 12V 7Ah |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų Eva ratai |
| Svoris: | 25 kg |
| Integruota muzika: | Ne |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 95 x 65 x 48 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 6, 2 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Variklio užvedimo garsas: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
