Vaikiškas elektrinis traktorius su sniego valytuvu mėlynas
Kód: R-PA-ZP1005.NIESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis traktorius dėl savo masyvios konstrukcijos ir didelių ratų prisitaiko ne tik prie tvirtos dangos. Traktorius turi du elektrinius variklius, kurie užtikrina galios perdavimą abiem galiniams ratams. Su važiavimu susitvarkys net mažiausi, traktorius yra didelis, galingas ir pagamintas iš aukščiausios kokybės plastiko moderniu stiliumi.
Valdymas yra labai paprastas, tereikia paspausti akseleratoriaus pedalą ir galite leistis į nuotykius. Išjungus koją nuo akseleratoriaus pedalo, traktorius automatiškai sustoja, o pradėjus važiuoti ir sustojant "nesukrėčia". Važiavimą tikrai pagyvins muzika, kurią galite pasirinkti ir leisti patys per MP3 įėjimą.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- galia 2x45W
- Akumuliatorius 12V 7Ah
- Pavarų dėžė 2x
- matmenys 136 x 54 x 68 cm
- greitis 3-5 km/h
- traktoriaus svoris 15 kg
- maksimalus svoris 30 kg
- Įkrovimo trukmė 8 valandos
- Važinėjimo trukmė 1-2 valandos
- automatinis stabdys, atleidus koją nuo dugno pedalo
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
Traktoriaus įranga:
- patogiai suformuota plastikinė sėdynė
- ratas su guminėmis kraštinėmis
- - nuotolinio valdymo 2.4G
- šviesos
- muzikos pultas MP3
- garsumo valdymas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų traktoriai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.ZP1005.NIE |
| Spalva: | Mėlyna |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| Ratų tipas: | Plastikinė su guminiu kraštu |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Traktorius |
| Savybės: | Su sniego valytuvu |
| Variklio galia: | 90W |
| Položka byla vyprodána… | |
