Vaikiškas elektrinis traktorius su priekaba BLT mėlynas
Kód: L-9785Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis traktorius BLT su ultra galingu elektriniu varikliu 2x200W ir dideliais EVA putų ratais lengvai įveiks net nelygų paviršių.
Tarp gausaus komplektacijos yra odinis sėdynė su saugos diržais, muzikos pultas ir priekiniai bei galiniai LED žibintai.
Nuotolinio valdymo pultas 2,4GHz yra aprūpintas mygtukais su trimis greičiais ir saugos mygtuku Stop, kuris nedelsiant sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia 2x200W
- Akumuliatorius 24V 7Ah
- 3 greičiai
- Transporto priemonės matmenys 188 x 81 x 104 cm
- greitis 3-8 km/h
- Transporto priemonės svoris 28 kg
- Maksimalus svoris 30 kg
- Įkrovimo trukmė 8 valandos
- Važinėjimo trukmė 1-2 valandos
- Automatinis stabdys, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus
Įranga:
- Saugos diržai
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- Nuotolinis valdymas 2,4GHz
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: USB įvestis, Bluetooth
- Mygtukai su melodijomis ir signalizacija ant vairo
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų traktoriai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5904204757027 |
| Spalva: | Mėlyna |
| baterija: | 24V 7Ah |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Greicio perjungimas: | Greitai, Lėtai |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 8, 6 |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Traktorius |
| Savybės: | Su priekaba |
| Variklio galia: | 400W |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
