Vaikiškas elektrinis Jeep Willys 24V 4x4 trijų vietų žalias
Kód: S-JH-101-24V-GREENSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas karinis elektrinis automobilis dėl putplasčio Eva ratų prisitaiko prie įvairių paviršių tipų. Dėl visų keturių ratų pavara vaikas gali išvykti į lauką. Karinis automobilis turi nešamąją galią iki 60 kg, todėl vaikas gali vežti savo draugą ar brolį/seserį. Kelionę tikrai pagyvins garso ir šviesos efektai. Muzikos panele galite naudoti USB ir SD įvestis, MP3 ar Bluetooth prijungimą.
Automobilio vidus yra gerai įrengtas, turi patogią odinę sėdynę su saugos diržais. Automobilio durys gali būti atidaromos. Dėl pridedamo nuotolinio valdymo pulto, vaikai gali mėgautis važiavimu. Nuotolinis valdymo pultas turi saugos mygtuką Stop, kuris iš karto išjungia visas automobilio funkcijas, mygtukus, kurie reguliuoja greitį ir važiavimo kryptį (į priekį, atgal, kairėn, dešinėn).
Techniniai parametrai elektrinio automobilio:
- variklis 4x100W
- baterijos 2*24V 7Ah
- automatinė pavarų dėžė
- 3 greičiai
- matmenys 163 x 81 x 82 cm
- automobilio svoris 37 kg
- maksimali apkrova 60 kg
- Įkrovimo trukmė 8 valandos
- važiavimo trukmė 1,5 - 2,5 valandos
- automatinis stabdys, paspaudus akseleratoriaus pedalą
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
- pavaros keitimas iš 4x4 į 2x4 paspaudus mygtuką
- priekinis ir galinis amortizavimas
Vaikų elektrinio automobilio 4x4 įranga:
- Saugos diržai
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- sėdynės reguliavimas (2)
- minkšti putų Eva ratai
- - nuotolinio valdymo 2.4G
- 3 pakopų greičio reguliavimas
- šviečiančios efektai - priekiniai LED žibintai
- muzikos pultas - USB, SD, MP3 įvestis, Bluetooth
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 8595724004820 |
| Spalva: | Žalia |
| baterija: | 2x24V 7Ah |
| Modelis: | Jeep Willys |
| Licencija - prekės ženklas: | Džipas |
| variklis: | 4x100W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms, Trim vaikams |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 158 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 150 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 38 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Trijų vietų |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 60 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Greicio perjungimas: | Taip |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 144 x 82 x 49 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 8, 6 |
| SD kortelė: | Taip |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 80 cm |
| Sėdynės plotis: | 60 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 400W |
| Aukštis: | 82 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
