Vaikiškas elektrinis ekskavatorius Volvo DK žalias
Kód: L-4199Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis ekskavatorius Volvo atvyksta ant EVA ratų, kurie yra tylūs ir netrikdo važiavimo metu. Vaikas sėdės patogioje ekologinės odos kėdėje susaugos diržais ir važiavimą tikrai pagyvins muzika, kurią galima klausytis iš MP3 radijo arba prijungto mobiliojo telefono su transporto priemonės garsiakalbiu.
Bagis yra aprūpintas nuotolinio valdymo pultu, kuris siūlo pasirinkimą iš trijų greičių. Jis juda greičiu nuo 3 iki 5 km/h. Vaikas gali visiškai savarankiškai valdyti transporto priemonę, tačiau suaugęs asmuo gali įsikišti į važiavimą naudodamas nuotolinio valdymo pultą.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia 2x35W
- Baterijos 2x12V / 7Ah
- 3 greičiai nuotoliniame valdyme
- Transporto priemonės matmenys 162 x 74 x 96 cm
- greitis 3-8 km/h
- Transporto priemonės svoris 27 kg
- maksimalus svoris 30 kg
- Įkrovimo trukmė 8 valandos
- Važinėjimo laikas iki 60 minučių
- Automatinis stabdys paspaudus akseleratorių
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
Įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- Odinė sėdynė
- minkšti putų Eva ratai
- Nuotolinis valdymas 2,4GHz
- 3 pakopų greičio reguliavimas nuotoliniame valdyme
- priekiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: USB, Bluetooth, FM radijas, MP3
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5904665994467 |
| Spalva: | Žalia |
| baterija: | 2x12V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Volvo |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Kolio dydis: | 30 cm |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 162 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 - 12 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 27 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 107 x 66 x 57 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 74 cm |
| Sėdynės plotis: | 36 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | bageris |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 70W |
| Aukštis: | 96 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
