Vaikiškas dviratis RoyalBaby Kable-Belt 16" auksinis
Kód: J-RO0156 ZOSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas dviratis žinomos markės RoyalBaby yra idealus 4-7 metų vairuotojams. Jis turi gerai profiluotus vairus su saugiais guminiais rankenomis, skambučiu ir stabdžiais. Aprūpintas kokybiškomis padangomis ir putų sėdyne užtikrinančia patogų ir stabilų važiavimą.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Aliuminio rėmas
- Dviračio dydis coliais: 16“
- Guminiai ratai, pripučiami
- Aliuminiai kūginiai stabdžiai
- Formuoti vairai
- Reguliuojama, patogi sėdynė
- Priekiniai ir galiniai purvasargiai
- Atšvaitai
- Skambutis
- Rekomenduojamas vaiko ūgis: 102-118 cm
IŠMATAVIMAI:
- Ilgis: 113 cm
- Aukštis nuo žemės iki vairo: 68 cm
- Sėdynės aukštis: 46-63 cm
- Ratų skersmuo ir plotis: 16 x 1,75 cm
- Atstumas nuo sėdynės iki pedalo: 35-54 cm
- Dviračio svoris: 6,5 kg
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški dviračiai |
|---|---|
| EAN: | 5905258530307 |
| Spalva: | Aukso |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Stabdžiai: | Priekinė, Galiniai |
| Ilgis: | 113 cm |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Nupūsti |
| Suklijuoti ratai: | Be amortizacijos |
| Perdavimų skaičius: | 1 |
| Ratų skersmuo: | 16" |
| Rozměry balení: | 113 x 18 x 69 cm |
| Dviračio tipas: | Miestinis |
| Transporto priemonės tipas: | Ratas |
| Savybės: | Se zvonkem, reguliuojamas sėdynė |
| Atstumas nuo sėdynės iki pedalų: | 35 - 54 cm |
| Sėdynės aukštis: | 46 - 63 cm |
| Vairo aukštis: | 68 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
RoyalBaby je přední světová značka specializující se na výrobu dětských jízdních kol, odrážedel a koloběžek, která kombinuje bezpečnost, kvalitu a moderní design. Cílem značky je podporovat děti v aktivním pohybu a naučit je milovat jízdu od útlého věku zábavnou a bezpečnou formou.
Každé kolo RoyalBaby je navrženo s ohledem na potřeby dětí – nabízí ergonomický rám, stabilní konstrukci, snadné ovládání a bezpečnostní prvky, jako jsou odrazky, kryty řetězu nebo pomocná kolečka. Značka se zaměřuje na vysokou kvalitu výroby a dlouhou životnost, díky čemuž patří mezi nejoblíbenější dětská kola na trhu.
V nabídce najdete modely pro všechny věkové kategorie – od prvních odrážedel pro nejmenší, přes klasická dětská kola s přídavnými kolečky, až po sportovní modely pro pokročilejší malé cyklisty. Díky hravému designu a pestrým barvám si RoyalBaby zamilují jak děti, tak i rodiče.
| Výrobní společnost : | RoyalBaby Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | No. 16, North Baisha Road Shiqiao Street, Panyu District Guangzhou, Guangdong 511400 Čína 🇨🇳 |
| E-mail : | info@royal-baby.com |
