Vaikiškas elektrinis automobilis Mercedes Actros lakuotas mėlynas
Kód: L-4599Související produkty
Detailní popis produktu
Mercedes Actros yra tikra patikimumo, aukščiausios kokybės ir dizaino kombinacija. Šis automobilis bus naudingas tiek kasdieniam važiavimui lauke, tiek savaitgalio išvykoms už miesto. Keturi 45W varikliai „po gaubtu“ kartu su 12V7Ah baterija leidžia važiuoti greičiu nuo 3 iki 6 km/h.
Automobilyje yra pakankamai vietos vairuotojui. Viduje yra minkšta, patogi odinė sėdynė. Priekinėje panelėje yra sukamoji vairo su logotipu, imitacija indikatoriams, įskaitant greičio matuoklį ir tachometrą, arba muzikos grotuvas su USB įvestimi arba atminties kortele .
Vairuoti transporto priemonę labai paprasta. Vienintelis dalykas, kurį turite padaryti, tai paspausti Start mygtuką, paimti vairą ir paspausti akseleratorių. Tačiau jei norite padėti vaikui, naudokite nuotolinį valdymą 2.4G, kuris yra komplekte, ir galėsite visiškai kontroliuoti transporto priemonę.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia 4x45W
- Baterijos 2x12V / 7Ah
- 3 greičiai nuotoliniame valdyme
- transporto priemonės matmenys 126 x 68 x 102 cm
- greitis 3-5 km/h
- Transporto priemonės svoris 30 kg
- maksimalus svoris 30 kg
- Įkrovimo trukmė 8 valandos
- Važiuojamoji trukmė iki 2 valandų (priklauso nuo transporto priemonės apkrovos ir reljefo tipo)
- Automatinis stabdys, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
Įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- Putų Eva ratai
- Nuotolinis valdymas 2,4GHz
- priekiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: USB įvestis, mikro SD, MP3
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5907625583275 |
| Spalva: | Mėlyna |
| baterija: | 2x12V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Mercedes |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Kolio dydis: | 25 cm |
| Vybavení vozítka: | 4x4 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 125 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 30 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Taip |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 129 x 62 x 53,5 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 6, 2 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 69 cm |
| Sėdynės plotis: | 40 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | sunkvežimis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 104 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
