Vaikiškas elektrinis automobilis Farmer Truck raudonas
Kód: R-PA.A730-2.CRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Ar jūsų vaikas svajoja apie savo automobilį? Dabar jis turi galimybę!
Atvyksta naujiena elektrinių automobiliukų pasaulyje! Ar jūsų vaikas mėgsta didelius, masyvius automobiliukus? Ar jam patinka vežti automobiliu prekes, krovinius ar žaislus? Ar jis yra ūkininkavimo mėgėjas?
Elektrinis automobilis Farmer Truck lengvai ras savo gerbėjų! O kodėl būtent šis automobilis?
Krepšys, kurio matmenys 53 x 56 cm, turi atveriamas galines duris, o visas bagažo skyrius gali būti pakeltas, kad vaikas išpiltų krovinį iš automobilio.
.jpg)
Elektrinis automobilis atvyksta su galingu 4 x 35W varikliu, aukštos kokybės Eva putų ratais, kurie prisitaiko prie įvairių reljefo tipų.
Vaikas įsitaisys į patogiai formuotą minkštą sėdynę iš ekologiškos odos. Jis gali leisti savo mėgstamą muziką automobilyje, naudodamasis garso pultu prietaisų skydelyje. Gali stebėti baterijos būseną, naudodamasis baterijos įkrovimo indikatoriumi.
Tėvai neturi jaudintis, naudodamiesi nuotolinio valdymo pultu, jie turi transporto priemonę po kontrolę! Pultas turi saugos mygtuką Stop, kuris prireikus greitai sustabdo mašinėlę.
Automobilis gali nešti iki 60 kg, todėl vaikas gali vežti savo draugą ar brolį/seserį keleivio vietoje.
Nuotolinio valdymo pultas apima:
- 2.4 GHz
- saugumo sustabdymo mygtukas
- 3 greičiai
Garso efektai:
- MP3
- SD įvestis
- AUX įvestis
- bluetooth
- automobilyje įkeltos garsai
Švytinčios efektai:
- LED šviesos
- priekiniai žibintai
Elektrinio automobilio matmenys: 151 x 77 x 73 cm
Maksimalus automobilio svoris iki 60 kg!
Techniniai elektrinio automobilio Farmer Truck parametrai:
- variklis 4 x 35W
- baterija 2 x 12V 7Ah
- minkšti Eva ratai 31 x 12 cm
- pavarų dėžė į priekį ir atgal
- LED žibintai
- baterijos įkrovimo indikatorius
Elektrinio automobilio Farmer Truck įranga:
- garso pultas
- baterijos įkrovimo indikatorius
- ON / OFF mygtukas automobilio įjungimui
- minkštas Eko odos sėdynė
- bagažinė
Pakuotėje yra:
- įkroviklis
- Mini Jack kabelis
- nuotolinio valdymo pultas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.A730-2.CR |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 12V 14Ah |
| Modelis: | Ūkininko sunkvežimis |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 31 cm |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 151 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 26 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 60 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 149 x 63 x 42 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 6 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 77 cm |
| Sėdynės plotis: | 52 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 73 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
