Vaikiškas elektrinis automobilis Buggy 4x4 Mercedes-Benz Unimog kamufliažinis
Kód: R-PA.UNIMOG.MOROSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis Buggy Mercedes-Benz Unimog sukurtas taip, kad galėtų važiuoti beveik bet kokiu paviršiumi. Jis turi keturis galingus elektrinius variklius ir minkštus putų Eva ratus, kurie yra tylūs ir patikimi.
Tarp gausaus priedų yra garso pultas su įėjimu MP3, SD, AUX ir USB. Savo mėgstamą radijo stotį galite klausytis dėka FM radijo arba prijungti mašinėlę prie Bluetooth įrenginio. Vaikas sėdės patogiai formuotoje sėdynėje iš minkštos ekologiškos odos. Kelyje jis galės apšviesti priekiniais ir galiniais LED žibintais.
Dėl saugumo pasirūpins saugos diržai. Važinėjimą gali kontroliuoti tėvai naudodami nuotolinį valdymą, o pavojui kilus gali paspausti saugos mygtuką Stop, kuris iš karto sustabdys transporto priemonę ir išjungs visas jos funkcijas.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia 4 x 10000 RPM
- Baterija 12V 14Ah
- Pavara su 2 arba 4 varikliais
- Nuotolinis valdiklis 2.4G
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
- 3 greičiai
- minkšti putų Eva ratai
- Galiniai amortizatoriai
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- Saugos diržai
- Bagažo skyrius galinėje dalyje
- Durų atidarymas
- Garso pultas: MP3 įvestis, Mikro SD, AUX, USB, Bluetooth, FM radijas
- maksimalus svoris 35 kg
Specifikacija ir matmenys:
- Bagažo skyrius 54 x 17 cm
- Transporto priemonės svoris 33 kg
- Pakuotės matmenys 128 x 80 x 46 cm
- Transporto priemonės ilgis 127 cm
- Transporto pločio 85 cm
- Transporto priemonės aukštis 88 cm
Pakuotėje yra:
- USB atmintinė su vaizdo instrukcija
- Įkroviklis 12V 1500 mA
- MiniJack laidas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.UNIMOG.EXL.CAMO |
| Spalva: | Žalia, Karinė |
| baterija: | 12V 14Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Mercedes |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 37 cm |
| Vybavení vozítka: | 4x4, MP3 |
| Saugos diržai: | 3-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 127 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 120 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 4, 5, 6, 7 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Ne |
| Svoris: | 33 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 35 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 128 x 80 x 46 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 6 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 85 cm |
| Sėdynės plotis: | 36 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Buggy |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 88 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
