Vaikiškas elektrinis automobilis Willys 4x4 24V trijų vietų smėlio spalvos
Kód: R-PA.JH-101.24V.BEZSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis Willys dėl putų Eva ratų ir galingo variklio bei baterijos prisitaiko prie įvairių paviršių tipų. Dėl visų keturių ratų pavaro vaikas gali išvykti į tikrą reljefą. Karinis automobilis Willys turi 60 kg svorio limitą, todėl galite vežti savo draugą ar brolį/seserį. Kelionę tikrai pagyvins garso ir šviesos efektai. Muzikos panele galite naudoti Mini Jack, USB, MP3 arba Bluetooth prijungimą.
Automobilio interjeras yra gerai įrengtas, turi patogią odinę sėdynę su saugos diržais. Automobilio durys gali būti atidaromos. Dėl pridedamo nuotolinio valdymo pulto jauni vairuotojai taip pat gali mėgautis važiavimu. Nuotolinis valdymo pultas turi saugos mygtuką Stop, kuris iš karto išjungia visas automobilio funkcijas, mygtukus, kurie reguliuoja greitį ir krypties keitimą (į priekį, atgal, kairėn, dešinėn).
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- 4 x 90W
- Pavara į 2 arba 4 ratus
- Baterija 24V 7Ah
- Nuotolinis valdiklis 2,4Hz
- 3 greičiai nuotoliniame valdyme
- Saugumo mygtukas Stop
- Ratai 37 x 11 cm
- 2x priekiniai amortizatoriai, 2x galiniai amortizatoriai
- Pavarų dėžė į priekį ir atgal
- Lėtas startas
- Priekinė sėdynė 30 x 19 x 27 cm
- Galinis sėdynė 39 x 17 x 23 cm
- Laikymo erdvė šoninėse automobilio dalyse 22 x 6 x 8 cm
- Transporto priemonės ilgis 158 cm
- Transporto priemonės plotis 80 cm
- Transporto priemonės aukštis 82 cm
- Transporto priemonės svoris 38 kg
- Pakuotės matmenys 144 x 82 x 49 cm
- Maksimalus transporto priemonės svoris 60 kg
Įranga:
- Putų EVA ratai
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: MP3 įvestis, Mini Jack, USB, Bluetooth
- Klaksonas ant vairo
- Pradžios mygtukas - apšviestas
- 3 sėdimos vietos
- Dviejų pakopų sėdynės reguliavimas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.JH-101.24V.BEZ |
| Spalva: | Bežinė |
| baterija: | 24V 7Ah |
| Modelis: | Jeep Willys |
| variklis: | 4x90W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Didesniems vaikams, Trim vaikams |
| Kolio dydis: | 37 cm |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Dálkové ovládání |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 158 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 38 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Trijų vietų |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 60 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 144 x 82 x 49 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 80 cm |
| Sėdynės plotis: | 60 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 360W |
| Aukštis: | 82 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
