Vaikiškas elektrinis automobilis Toyota Hilux 4x4 baltas
Kód: R-PA.DK-HL850.BIASouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis licencijuotos markės Toyota atvyksta su keturiais galingais elektriniais varikliais ir kartu su Eva ratais įveikia įvairias kelio sąlygas.
Tarp turtingos automobilio įrangos yra muzikos pultas su atminties kortelės, USB, AUX ir MP3 įvestimis. Taip pat galite klausytis savo mėgstamos stoties per FM radiją arba prijungti įrenginį per Bluetooth.
Transporto priemonės talpa yra 50 kg, todėl į ją patogiai tilps net dvi vaikai. Automobilis turi automatinio stabdymo funkciją, kuri aktyvuojama iš karto po kojos pakėlimo nuo akseleratoriaus pedalo.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia 4x45W
- Baterijos 2x12V / 7Ah
- Pavaros su 2 arba 4 varikliais
- Nuotolinis valdiklis 2,4Ghz
- Ratų skersmuo 32 cm
- Ratų plotis 13 cm
- Sėdynė 51 x 18 x 28 cm
- Bagažo skyrius priekyje 52 x 27 x 24 cm
- Bagažinė galinėje dalyje 53 x 24 x 18 cm
- Transporto priemonės ilgis 137 cm
- Transporto priemonės plotis 96 cm
- Transporto priemonės aukštis 72 cm
- Transporto priemonės svoris 31 kg
- Pakuotės matmenys 139 x 76 x 52 cm
- Maksimalus svoris 50 kg
Įranga:
- Nuotolinis valdymas 2,4GHz - 3 greičiai
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
- minkšti putų Eva ratai
- Priekiniai ir galiniai amortizatoriai
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: AUX įvestis, USB, Bluetooth, MP3
- Atminties kortelės lizdas
- FM radijas
- Klaksonas ant vairo
- baterijos įkrovimo indikatorius
- rakteliai
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.DK-HL850.BIA |
| Spalva: | Bílá |
| baterija: | 2x12V 7Ah |
| Modelis: | Toyota Hilux |
| Licencija - prekės ženklas: | Toyota |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Didesniems vaikams |
| Kolio dydis: | 32 cm |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 137 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 31 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 50 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 139 x 76 x 52 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 6 |
| Raktų užvedimas: | Taip |
| Plotis: | 96 cm |
| Sėdynės plotis: | 51 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 72 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
