Vaikiškas elektrinis automobilis Range Rover Velar raudonas
Kód: R-PA.QY2088.CRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis licencijuotas prekės ženklo Land Rover tikrai sužavės kiekvieną kokybiškų transporto priemonių mėgėją. Jis aprūpintas putų Eva ratais, kurie yra tylūs ir gali įveikti įvairius reljefus. Vaikas sėdės minkštoje ekologiškos odos sėdynėje.
Interjeras yra aprūpintas muzikos pultu su MP3, AUX, USB, SD įėjimais ir iš anksto įrašytomis melodijomis. Vairo mygtukai turi garso efektus. Pradėjus transporto priemonę, išgirsite variklio garsus.
Dėl vaiko saugumo pasirūpins automatinio stabdžio funkcija, kuri aktyvuojama iškart po to, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus pedalo. Nuotolinio valdymo pultas turi saugos mygtuką Stop, kuris iš karto sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas.
- Automobilis yra tinkamo dydžio vaikams nuo 1,5 iki 3 metų.
- Pakuotėje yra baterija ir įkroviklis.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia 2x35W
- Akumuliatorius 12V 7Ah
- Nuotolinis valdiklis 2,4Ghz
- 3 greičiai nuotoliniame valdyme
- Ratų skersmuo 22 cm
- Ratų plotis 8 cm
- Priekiniai ir galiniai amortizatoriai
- Transporto priemonės svoris 15,5 kg
- Sėdynės gylis 18 cm
- Sėdynės plotis 33 cm
- Sėdynės aukštis 27 cm
- Transporto priemonės ilgis 107 cm
- Transporto priemonės plotis 64 cm
- Transporto priemonės aukštis 49 cm
- Maksimalus svoris 30 kg
Įranga:
- Putų Eva ratai
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: MP3, SD, AUX, USB įvestis
- iš anksto įrašytos melodijos
- Garso mygtukai ant vairo
- Variklio garsai paleidžiant
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.QY2088.CR |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Land Rover |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 22 cm |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 5-taškų |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 107 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 16 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 109 x 57 x 37,5 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 64 cm |
| Sėdynės plotis: | 33 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 49 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
