Vaikiškas elektrinis automobilis Mercedes Unimog 4x4 juodas
Kód: L-3967Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis Mercedes Unimog 4x4 tikrai pateisins jaunųjų automobilių fanų lūkesčius!
Elektrinis automobilis Mercedes Unimog buvo sukurtas atsižvelgiant į mažiausias detales, kurios džiugins kiekvieną jauną lenktynininką. Patvari ir masyvi konstrukcija kartu su aukštos kokybės medžiagomis užtikrina didelį malonumą daugelį metų ir atsparumą pažeidimams. Patrauklumą modelio didina atidaromos durys ir dideli ratai, todėl važiavimas nelygiu ir duobėtu paviršiumi bus daug malonesnis ir nuotykingesnis.
Keturi 45W varikliai kartu su 12V 14Ah baterija leidžia važiuoti greičiu nuo 3 iki 5 km/h, kas tikrai sužavės mažąjį vairuotoją. Minkšta sėdynė užtikrins patogų sėdėjimą kelionės metu, o muzikos pultas su USB įvestimi padarys važiavimą dar patrauklesnį. Greitį elektrinio automobilio visada galite valdyti nuotolinio valdymo pultu. Šis modelis skirtas vaikams nuo 3 metų, tačiau jaunesni vairuotojai gali jį naudoti tėvų priežiūroje.
Techniniai elektrinio automobilio Mercedes parametrai:
- Variklis: 4x45W
- Baterija: 12V 14Ah
- Pavarų dėžė: 3 greičiai
- Transporto priemonės matmenys: 128 cm x 85 cm x 83 cm
- Sėdynės plotis 52 cm
- Greitis: 3-5 km/h
- Svoris: 32 kg
- Maks. apkrova: 30 kg
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Veikimo laikas: iki 1 valandos
- Stabdys: Automatiškai atleidus akseleratoriaus pedalą, Skubus sustojimas naudojant nuotolinį valdymą (P)
Elektrinio automobilio Mercedes įranga:
- Saugos diržai:
- Durų atidarymas: ✓
- Raktai: ✕
- Sėdynė: Minkšta ekologiška oda
- Ratai: Minkšta EVA
- Nuotolinis valdymas: 2.4G, 3 greičiai
- Šviesos: priekiniai LED
- Audio: MP3 įvestis, USB
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5902808159612 |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 12V 14Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Mercedes |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 37 cm |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 3-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 128 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 120 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 33 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 128 x 80 x 46 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 6 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 85 cm |
| Sėdynės plotis: | 36 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Buggy |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 83 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
