Vaikiškas elektrinis automobilis Mercedes GLC 63S 4x4 dvivietis raudonas
Kód: L-4127Související produkty
Detailní popis produktu
Licencijuotas elektrinis automobilis Mercedes GLC 63S atvyksta su keturiais galingais elektriniais varikliais 45W, kurie padės įveikti švelnius kalnus ir nelygų paviršių. Vaikas sėdės patogiai formuotoje ekologiškos odos sėdynėje, o kelionę apšvies LED šviesomis. Važinėjimą tikrai pagyvins garso efektai, galite naudoti USB arba MP3 įėjimą.
Dėl vaiko saugumo pasirūpins saugos diržai. Valdymas labai paprastas - tereikia paspausti akseleratorių, ir mašinytė sklandžiai pajudės, o atleidus koją ji lėtai sustos. Mašinytė buvo testuota iki 50 kg, todėl į ją gali sėstis net du vaikai.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia 4 x 45W
- Akumuliatorius 12V 10Ah
- 3 greičiai
- transporto priemonės matmenys 138 x 86 x 64 cm
- Greitis 2 - 8 km/h
- Automobilio svoris 32 kg
- Maksimalus svoris 50 kg
- Įkrovimo trukmė 8 valandos
- Važinėjimo trukmė apie 1 valandą
- Automatinis stabdys, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
Vaikų elektrinio automobilio įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- minkšti putų Eva ratai
- Nuotolinis valdymas 2,4G
- 3 greičiai
- priekiniai LED žibintai
- Garso pultas: USB, MP3 įvestis
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5907625581219 |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 12V 10Ah |
| Modelis: | PAT |
| Licencija - prekės ženklas: | Mercedes |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 29 cm |
| Vybavení vozítka: | 4x4, MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 138 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 32 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 50 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 140 x 79 x 41 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 6 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 86 cm |
| Sėdynės plotis: | 54 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 64 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
