Elektrinis automobilis Mercedes G63 AMG juodas
Kód: R-BBH-0002.CZSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis Mercedes G63 su novatorišku nuotolinio valdymo pultu tėvams.
Nuo šiol Jūsų vaikas gali važiuoti savo automobiliu. Išpildykite Jūsų vaiko svajonę įsigydami elektrinį automobilį prekės ženklo Mercedes, kuris traukia visų praeivių dėmesį. Leiskite jam pajusti džiaugsmą, laisvę ir adrenaliną važiuojant automobiliu.
Mercedes G63 AMG yra tikra patikimumo ir aukščiausios kokybės kombinacija. Šis automobilis tarnaus tiek kasdienėms kelionėms parke, tiek savaitgalio išvykoms už miesto. Du 45W varikliai kartu su 12V 4,5Ah baterija leidžia važiuoti greičiu nuo 2,5 iki 5 km/h, kas tikrai sužavės mažąjį vairuotoją.
Viduje Mercedes yra minkšta ekologiškos odos sėdynė su reguliuojamomis saugos diržais ir apšviesta prietaisų skydelis. Yra sukamoji vairo, imitacijos indikatoriai, įskaitant tachometrą, muzikos grotuvas su USB įvestimi.
Elektrinis automobilis Mercedes G63 AMG įgyvendins kiekvieno vaiko svajonę. Viskas, ką turite padaryti, tai paspausti starto mygtuką, paimti vairą ir paspausti akseleratorių. Pagal gamintojo rekomendacijas, jis skirtas visiems vaikams nuo 3 metų, tačiau dėl 2.4G nuotolinio valdymo, kuris yra komplekte, jį gali naudoti ir jaunesni vaikai.
Techniniai elektrinio automobilio Mercedes parametrai:
- Variklis: 2x45W
- Baterija: 12V 4,5Ah
- Pavarų dėžė: Automatinė
- Pakuotės matmenys : 105 cm x 55 cm x 33 cm
- Greitis: 2,5 - 5 km / h
- Svoris: 16 kg
- Maks. apkrova: 25 kg
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Veikimo laikas: +- 1,5 valandos
- Stabdys: Automatiškai atleidus akseleratoriaus pedalą, Skubus sustojimas naudojant nuotolinį valdymą (P)

Elektrinio automobilio Mercedes įranga:
- Saugos diržai:
- Durų atidarymas: ✓
- Raktai: ✕
- Sėdynė: Minkšta ekologiška oda
- Ratai: Minkšta EVA
- Nuotolinio valdymo pultas: 2.4G
- Šviesos: Apšviesta prietaisų skydelis, priekiniai LED
- Audio: MP3 įvestis, USB, SD, FM radijas, melodijos ir signalizacija ant vairo
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.BBH-0002.CZ |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 12V 4,5Ah |
| Modelis: | BOX 3 |
| Licencija - prekės ženklas: | Mercedes |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Kolio dydis: | 24 cm |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 105 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 16 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 25 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 105 x 55 x 33 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 55 cm |
| Sėdynės plotis: | 35 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 52 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
