Vaikiškas elektrinis automobilis Mercedes-Benz GLC 63S 4x4 lakuotas mėlynas
Kód: L-5570Související produkty
Detailní popis produktu
Ar jūsų vaikas svajoja apie savo elektrinį automobilį? Dabar turite galimybę išpildyti jo svajonę!
Nuo šiol Jūsų vaikas gali važinėti savo automobiliu. Išpildykite savo vaiko svajonę įsigydami Elektrinį automobilį Mercedes-Benz QLS, kuris traukia visų praeivių dėmesį. Leiskite jam pajusti džiaugsmą, laisvę ir adrenaliną važiuojant automobiliu.
Elektrinis automobilis atrodo kaip tikras, tik "mini" versijoje. Masyvi automobilio konstrukcija pagaminta iš kokybiškų, sertifikuotų medžiagų. Elektrinis automobilis sukurtas moderniu dizainu, kuris sužavės visus vaikus.
Automobilis atvyksta su keturiais 4 x 45W varikliais. Vaikas gali važiuoti greičiu nuo 3 km/h, jei jam patinka greitesnis važiavimas, gali važiuoti iki 5 km/h. Automobilio apkrova yra iki 30 kg. Automobilis automatiškai sustoja, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus pedalo, o jei reikia, nuotoliniame valdyme yra saugos mygtukas Stop.
Minkšta, patogiai formuota sėdynė pagaminta iš ekologiškos odos su saugos diržais. Minkšti putų Eva ratai lengvai prisitaiko prie įvairių reljefo tipų.
Automobilis turi šviečiančius ir garsinius efektus, todėl vaikas automobilyje gali klausytis savo mėgstamos muzikos.
Techniniai elektrinio automobilio parametrai:
- Variklis: 4x45W
- Baterija: 12V7Ah
- Pavarų dėžė: automatinė, 3 greičiai ant pultelio
- Automobilio matmenys: 115 x 70 x 55 cm
- Greitis: 3-5 km/h
- Automobilio svoris: 17 kg
- Maksimalus svoris: 30 kg
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- važiavimo laikas: iki 1 valandos
- Automatinė stabdžių sistema, kai koja nuimama nuo akseleratoriaus pedalo
Mercedes-Benz QLS elektrinio automobilio įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- - nuotolinio valdymo 2.4G
- Garso pultas, švytinčios efektai
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5908275992561 |
| Spalva: | Mėlyna |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Modelis: | PAT |
| Licencija - prekės ženklas: | Mercedes |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 25 cm |
| Vybavení vozítka: | 4x4 |
| Saugos diržai: | 5-taškų |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 115 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 17 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Taip |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 116 x 62 x 38 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 70 cm |
| Sėdynės plotis: | 30 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 55 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
