Vaikiškas elektrinis automobilis Lamborghini Revuelto baltas
Kód: R-PA.QLS-8603.BIASouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis Lamborghini yra miniatiūrinė nuostabaus automobilio versija, turinti originalų licenciją iš automobilių kompanijos. Automobilio interjeras taip pat įkvėptas pilno dydžio transporto priemonės. Tai sportinio stiliaus, minimalizmo ir funkcionalumo derinys.
Juoda sėdynė pagaminta iš minkštos ekologiškos odos, kas žymiai padidina važiavimo komfortą, tuo tarpu sukamojo vairo dydis ir svoris pritaikyti kelių metų vaikų rankoms, kad būtų užtikrintas lengvas manevravimas ir kliūčių išvengimas. Priekinėje panelėje yra muzikos pultas su USB prievadu, AUX prievadu ir „Bluetooth“. Naudojimas elektrinio automobilio yra labai intuityvus ir paprastas - viskas, ką turite padaryti, tai įjungti mygtuką, tada paspausti akseleratoriaus pedalą ir važiuoti atsargiai. Taip pat galite naudoti antrą sprendimą - komplekte yra patikimas 2,4 GHz nuotolinio valdymo pultas, leidžiantis valdyti automobilį.
Pagal gamintojo rekomendacijas, šis elektrinis automobilis skirtas visiems vaikams nuo 3 metų.
Techniniai parametrai elektrinio automobilio:
- Variklis: 2x45W ir 2x35W
- Baterija: 12V9Ah
- Transporto priemonės matmenys: 106 cm (ilgis) x 60 cm (plotis) x 36 cm (aukštis)
- Pakuotės matmenys: 107x54x26 cm
- Svoris: 13 kg
- Maks. nkeliamumas: 25 kg
- Stabdys: Automatinis, kai atleidžiamas akseleratoriaus pedalas, avarinis sustojimas naudojant nuotolinį valdymą (P)
Elektrinio automobilio įranga:
- Saugos diržai: ✓
- Durų atidarymas: ✓
- Sėdynė: Ekologiška oda
- Ratai: Minkšti EVA
- Nuotolinis valdymas: 2,4GHz, trijų lygių greičio valdymas
- Šviesos: Priekiniai ir galiniai LED
- Garsas: USB, Bluetooth, AUX, MP3
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5903864983296 |
| Spalva: | Bílá |
| Licencija - prekės ženklas: | Lamborghini |
| variklis: | 25W 45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Įranga: | Nuotolinis valdymas, MP3 |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 106 cm |
| Rekomenduojama danga: | Asfaltas, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų Eva ratai |
| Svoris: | 13 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| signalas: | Taip |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 25 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Baterijos, Įkroviklis |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Rozměry balení: | 107x54x26 cm |
| Plotis: | 60 cm |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| USB įvestis: | Taip |
| Aukštis: | 36 cm |
| Garantija: | 2 metai |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
