Vaikiškas elektrinis automobilis Lamborghini GT 4x4 rožinis
Kód: L-9571Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis Lamborghini yra miniatiūrinė nuostabaus automobilio versija, turinti originalią licenciją iš automobilių kompanijos.
Juoda sėdynė pagaminta iš minkštos ekologiškos odos, kas žymiai padidina važiavimo komfortą, tuo tarpu sukamojo vairo dydis ir svoris pritaikyti kelių metų vaikų rankoms, kad būtų užtikrintas lengvas manevravimas ir kliūčių išvengimas. Kairėje prietaisų skydelio dalyje yra muzikos pultas su USB prievadu ir MP3. Naudojimas elektrinio automobilio yra labai intuityvus ir paprastas - viskas, ką turite padaryti, tai įjungti mygtuką, tada paspausti akseleratoriaus pedalą ir važiuoti atsargiai. Taip pat galite naudoti antrą sprendimą - komplekte yra patikimas nuotolinis valdymas 2,4 GHz, leidžiantis valdyti automobilį.
Pagal gamintojo rekomendacijas, šis elektrinis automobilis skirtas visiems vaikams nuo 3 metų.
Techniniai parametrai:
- Variklis: 4x45 W
- Baterija: 12V 7Ah
- Pavarų dėžė: automatinė, 3 greičiai
- Transporto priemonės matmenys: 117 x 66 x 50 cm
- Pakuotės matmenys: 122 x 68 x 34 cm
- Greitis: 3-5 km/h
- Svoris: 19 kg
- Maks. nkeliamumas: 25 kg
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Važinėjimo trukmė: 1-2 valandos
- Stabdys: Automatinis, kai atleidžiamas akseleratoriaus pedalas, avarinis sustojimas naudojant nuotolinį valdymą (P)
Įranga:
- Saugos diržai: ✓
- Durų atidarymas: ✓
- Raktai: ✕
- Sėdynė: Minkšta ekologiška oda
- Ratai: Minkšti EVA
- Nuotolinis valdymas: 2,4G, trijų lygių greičio valdymas
- Šviesos: Priekiniai LED
- Garsas: USB, MP3
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Spalva: | Růžová |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Lamborghini |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 117 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 120 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 19 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 25 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 122 x 68 x 34 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 66 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 50 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
