Vaikiškas elektrinis karinis Jeep Willys 4x4 rožinis
Kód: L-14974Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis JH-103 turi keturis variklius su galia 45W, tai reiškia, kad automobilis turi 4x4 pavirą. Patogią kelionę užtikrina putų EVA ratai. Vaikui kelionę tikrai pagyvins muzikos pultas su USB ir Bluetoothįvestimis. Automobilio nosis yra 30 kg. Automobilis turi priekinį LED apšvietimą.
Automobilį galima valdyti naudojant nuotolinį valdymą, kuris veikia 2,4 GHz dažniu. Valdyklyje galima reguliuoti transporto priemonės greitį, keisti važiavimo kryptį arba naudoti saugos mygtuką Stop, kuris iš karto sustabdo transporto priemonę. Transporto priemonė yra aprūpinta automatinio stabdymo funkcija, kuri aktyvuojama atleidus koją nuo akseleratoriaus pedalo. Dėl saugumo taip pat pasirūpins saugos diržai.
Techniniai parametrai:
- Variklis: 4x45W
- Baterija: 12V 7Ah
- Pavarų dėžė: automatinė, 3 greičiai
- Transporto priemonės matmenys: 110 x 60 x 58 cm
- Pakuotės matmenys: 103 x 58 x 32 cm
- Svoris: 14,5 kg
- Greitis: 3,5-4 km/h
- Maks. nkeliamumas: 30 kg
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Važinėjimo trukmė: 1 valanda
- Stabdys: Automatinis, kai atleidžiamas akseleratoriaus pedalas, avarinis sustojimas naudojant nuotolinį valdymą (P)
Įranga:
- Saugos diržai: ✓
- Durų atidarymas: ✕
- Raktai: ✕
- Sėdynės: ekologiška oda
- Ratai: Minkšti EVA
- Nuotolinis valdymas: 2,4 GHz
- Šviesos: Priekiniai LED
- Garsas: USB, Bluetooth
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5905515354530 |
| Spalva: | Růžová |
| baterija: | 12V 7Ah |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, Bluetooth |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 110 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 14,5 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Ne |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 103 x 58 x 32 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 60 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 58 cm |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
