Vaikiškas elektrinis automobilis Jeep Speed juodas
Kód: L-7505Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis jeep Speed visiems visureigių mėgėjams. Į patogią minkštos ekologiškos odos sėdynę gali sėsti visos vaikai, kurių svoris iki 25 kg. Putų Eva ratai yra tylūs ir prisitaiko ne tik prie tvirtų paviršių. Į lauką išvyksite greičiu apie 5,5 km/h.
Puikių savybių sąraše yra galimybė prijungti muzikos panelį per Bluetooth arba leisti muziką iš savo mėgstamos radijo stoties. Jeep yra aprūpintas priekiniais ir galiniais LED žibintais.
Dėl vaiko saugumo pasirūpins saugos diržai. Važiuoti gali reguliuoti tėvai naudodami nuotolinį valdymą, o prireikus gali paspausti saugos mygtuką Stop, kuris iš karto sustabdo ir išjungia visas mašinos funkcijas. Mašina sklandžiai sustoja atleidus koją nuo akseleratoriaus, lėtai sustoja ir pradeda judėti, todėl neįvyksta trūkčiojimas.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- galia 2x45W
- Akumuliatorius 12V 10Ah
- 3 greičio režimai
- Išmatavimai 115 x 77 x 67 cm
- Greitis 5,5 km/h
- automobilio svoris 18 kg
- maksimalus svoris 25 kg
- Važinėjimo trukmė 1-2 valandos
- Automatinis stabdys paspaudus akseleratorių
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
Elektrinio jeep Speed automobilio įranga:
- Saugos diržai
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- minkšti putų Eva ratai
- Nuotolinis valdymas 2,4G
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: Bluetooth, FM radijas
- Automobilio spalva: juoda
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903802450743 |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 12V 10Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Džipas |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 115 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 18 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 25 kg |
| MP3: | Ne |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 110 x 63 x 55 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 6 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 77 cm |
| Sėdynės plotis: | 39 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Ne |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 67 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
