Vaikiškas elektrinis automobilis Jeep Power rožinis
Kód: L-7487Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis jeep Power su ultra galingu elektriniu varikliu 200W atvyksta ant didelių putų Eva ratų, kurie yra tylūs ir gali įveikti įvairias paviršių rūšis. Automobilis yra aprūpintas LED šviesomis ir patogia sėdyne iš minkštos ekologiškos odos. Muzikos pultas turi įvestis MP3, USB ir SD, ir jį galima prijungti prie Bluetooth įrenginio.
Dėl saugumo pasirūpins saugos diržai. Jeep sklandžiai pradeda ir sustoja, o atliekant bet kokius manevrus nesukelia trūkčiojimo. Vaikas gali važiuoti 3 greičiais nuo 3 iki 5 km/h. Automobilį valdo akceleratoriaus pedalą, o tėvai gali kontroliuoti važiavimą naudodami 2,4G nuotolinio valdymo pultą.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia 2x 200W
- Baterijos 2x12V / 7Ah
- 3 greičio režimai
- Automobilio matmenys 123 x 88 x 80 cm
- Pakuotės matmenys 117 x 66 x 50 cm
- greitis 3-5 km/h
- Automobilio svoris 16 kg
- maksimalus svoris 35 kg
- Įkrovimo trukmė 8 valandos
- Važinėjimo trukmė 1-2 valandos
- Automatinis stabdys paspaudus akseleratorių
Elektrinio automobilio įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- minkšti putų Eva ratai
- Nuotolinis valdymas 2,4G
- priekiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: MP3, USB įvestis, SD, Bluetooth
- Automobilio spalva: rožinė
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903802450491 |
| Spalva: | Růžová |
| baterija: | 24V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Džipas |
| variklis: | 2x200W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Didesniems vaikams, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 37 cm |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 123 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 28 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 35 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 117 x 66 x 50 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 88 cm |
| Sėdynės plotis: | 52 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 400W |
| Aukštis: | 80 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
