Vaikiškas elektrinis automobilis Ford Ranger Wildtrak 4x4 dvivietis rožinis
Kód: J-PA0160 ROZSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Didelis erdvus pikapas Ford Ranger. Licencijuotas automobilis kruopščiai sukurtas. LED apšvietimas, šviesos efektai ir Ford logotipas.
Automobilį galima valdyti savarankiškai, arba tėvas gali kontroliuoti vaiko važiavimą naudodamas nuotolinį valdymą.
Automobilio ratai pagaminti iš minkštos EVA plastiko, kuris užtikrina patogų važiavimą.
Dėl 4x4 pavaros ir 3 greičių transporto priemonė lengvai įveiks kalvas, nelygumus ar žolę. Automobilis su atidaromomis durimis ir bagažine turės visus reikalingus priedus kelionės metu.
Muzikos modulis su iš anksto įrašytomis linksmai melodijomis užtikrins džiaugsmingą kelionę. Dėl muzikos panelės vairuotojas gali pasirinkti radijo, iš anksto įrašytos muzikos ar savo MP3 kūrinių klausymosi galimybes.
Priekinė elektrinio automobilio grotelė yra juoda - žr. antrą nuotrauką.
Licencijuoto Ford įrangą sudaro:
- automobilis aprūpintas metaliniu raktu (įjungia variklio garsą ir apšviečia laikrodžius)
- važiavimo į priekį / atgal jungiklis keisti kryptį
- pavarų jungiklis: 2x2, 4x4
- muzikos pultas, kuriame yra: radijas, iš anksto įrašytos linksmas dainas, USB įvestis, mini SD kortelė, MP3, Bluetooth
- mygtukas ant vairo leidžia keisti muziką
- automobilis valdomas nuotolinio valdymo pultu
- LED apšvietimas priekyje + gale
- šoniniai veidrodėliai
- nauji minkšti EVA ratai
- saugos diržai
- patogus odinis sėdynė
- durų atidarymas
- erdvus bagažinė
- bagažinės durų atidarymas iš bagažinės ir variklio dangčio
- metalinis raktas
Nuotolinis valdymas 2,4 GHz su tėvų užrakto funkcija:
- nuotolinio valdymo įjungimas (įjungus sinchronizuojasi su automobiliu)
- mygtukas važiavimui į priekį / atgal
- sukimas dešinėn / kairėn
- S - 3 greičio lygiai
- STOP - stabdys (automobilio važiavimo blokavimas)
Techniniai parametrai elektrinio automobilio:
- variklis 4 x 12 V 45 W
- baterija 2 x 12 V 7Ah
- pavarų dėžė 3 x į priekį 1 x atgal
- automobilio matmenys: 139 x 83 x 80 cm
- aukštis nuo žemės 15 cm
- atstumas nuo sėdynės galo iki akseleratoriaus pedalo 30 - 34 cm
- sėdynės dydis 48 x 17 x 27 cm
- rato skersmuo 34 cm, rato plotis 15 cm
- maksimalus svoris 35 kg
- pakuotės matmenys 139 x 75 x 54 cm
- automobilio svoris 30 kg
- svoris su pakuote 36 cm
Automobilio greičio aktyvavimas lėtai / greitai įsijungia paspaudus mygtuką, o judėjimas pirmyn / atgal veikia taip pat.
Važiuojant automobilis apšviečiamas, vairas turi mygtukus, po kuriais slepiasi efektingos melodijos ir garso signalas.
Kaip ir priklauso visureigiui, prietaisų skydelyje yra laikrodis: greičio matuoklis, apsukų matuoklis (lipdukai).
Nuostabi šio automobilio savybė yra atidaromos durys, leidžiančios vaikui lengvai patekti į vidų ir išeiti iš automobilio.
Automobilyje taip pat galite prijungti savo įrenginį MP3 grojimui, todėl jūsų vaikas galės klausytis savo mėgstamų dainų, pasakų ir kt.
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Spalva: | Růžová |
| baterija: | 2x12V 7Ah |
| Modelis: | Ford Ranger Wildtrak |
| Licencija - prekės ženklas: | Ford |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 34 cm |
| Vybavení vozítka: | 4x4 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 139 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 30 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 35 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 139 x 75 x 51 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 6 |
| Raktų užvedimas: | Taip |
| Plotis: | 83 cm |
| Sėdynės plotis: | 48 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 83 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
