Vaikiškas elektrinis automobilis Buggy Strong Lift 24V 4x4 kamufliažinis
Kód: R-PA.S2588-LIFT-STRONG.CAMOSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis Buggy Lift Strong atvyksta ant minkštų putų Eva ratų, kurie kartu su galingu elektriniu varikliu 4x45W ir baterija 24V 7Ah įveikia sudėtingas reljefo rūšis.
Tarp gausaus įrangos yra priekiniai LED žibintai, galiniai amortizatoriai ir muzikos pultas su MP3, SD, AUX ir FM radiju. Ratukai pagaminti iš kietos Eva putos, užtikrinančios tylų ir sklandų važiavimą. Dviejų vietų sėdynė pagaminta iš vėdinamos ekologiškos odos.
Dėl saugumo pasirūpins funkcija automatinis stabdys, kuris aktyvuojamas iškart po kojos pakėlimo nuo akseleratoriaus pedalo, saugos diržai ir saugos mygtukas Stop nuotoliniame valdyklyje, kuris iš karto sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas. Naudodami nuotolinį valdymą galite keisti važiavimo kryptį ir greičio pavaras.
SPECIFIKACIJA:
- Galia 4x45W
- Akumuliatorius 24V 7Ah
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
- 3 greičiai nuotoliniame valdyme
- Priekiniai ratai 34 x 16 cm
- Galiniai ratai 34 x 20 cm
- 2 x galiniai amortizatoriai
- Pavarų dėžė į priekį / atgal
- Bagažo skyrius 54 x 19 x 12 cm
- Transporto priemonės ilgis 139 cm
- Transporto priemonės plotis 90 cm
- Aukštis 91 cm
- Transporto priemonės svoris 31 kg
- maksimali apkrova 60 kg
Įranga:
- Putų Eva ratai
- priekiniai LED žibintai
- Vėdinamos ekologiškos odos sėdynė
- Saugos diržai
- Muzikos pultas: MP3, SD, AUX įvestis
- Bluetooth
- Garso efektai ant vairo
- baterijos įkrovimo indikatorius
- Variklio garsai paleidžiant
- Transporto rankena
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.S2588-LIFT-STRONG.CAMO |
| Spalva: | Karinė |
| baterija: | 24V 5Ah |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Didesniems vaikams, Pro kluky |
| Kolio dydis: | 34 cm |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 139 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 31 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 60 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 128 x 86,5 x 53,5 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 6 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 90 cm |
| Sėdynės plotis: | 57 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Buggy |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 91 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
