Vaikiškas elektrinis automobilis Buggy UTV Strong 24V su pripučiamais ratais raudonas
Kód: R-PA.A032-STRONG.CRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis Buggy UTV Strong turi galingą elektrinį variklį 180W ir pučiamus guminius ratus. Dėl iki 100 kg nešamumo ir plačios sėdynės, į automobilį patogiai tilps du vaikai.
Interjeras yra įrengtas reguliuojama sėdyne iš ekologiškos odos, muzikos pultu su įėjimais MP3, AUX, USB ir Bluetooth . Pradėjus transporto priemonę, išgirsite variklio garsus. Ant vairo yra mygtukai su garso efektais.
Dėl saugumo pasirūpins saugos diržai ir automatinio stabdžio funkcija, kuri aktyvuojama iš karto, kai koja nuimama nuo akseleratoriaus pedalo. Transporto priemonė turi priekinę ir galinę LED šviesas su ON/OFF mygtuku.
- Pakuotėje yra įkroviklis ir baterija.
TOP automobilio savybės:
- Nosnost iki 100 kg
- Dvivietis
- Galingas kintamosios srovės variklis 180W 24V
- Pučiami ratai
- 2 x galiniai amortizatoriai
- 3 pakopų sėdynių reguliavimas
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia (kintamoji srovė) 180W 24V
- Akumuliatorius 24V 14Ah
- Kolos 37 x 13 cm
- 2 x galiniai amortizatoriai
- 3 greičiai
- Sėdynė 60 x 26 x 32 cm
- Transporto priemonės ilgis 130 cm
- Transporto priemonės plotis 92 cm
- Transporto priemonės aukštis 82 cm
- Transporto priemonės svoris 53 kg
- maksimalus svoris 100 kg
Įranga:
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Saugos diržai
- Pučiamosios padangos
- Muzikos pultas: MP3, AUX, USB
- Mygtukai ant vairo su melodijomis
- Bluetooth
- Variklio garsai paleidžiant
- 3 pakopų sėdynės reguliavimas
- Durų atidarymas
Automobilis neturi nuotolinio valdymo.
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.A032-STRONG.CR |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 24V 14Ah |
| variklis: | 1x180W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 37 cm |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Ne |
| Ilgis: | 130 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 120 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Ratų tipas: | Nupūsti |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 53 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 100 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 141 x 83 x 46 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 15, 13, 14 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 92 cm |
| Sėdynės plotis: | 60 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Buggy |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 82 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
