Vaikiškas elektrinis automobilis Bugatti Divo baltas
Kód: R-PA.HL338.BIASouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis Bugatti Divo atvyksta su galingu elektriniu varikliu ir putų Eva ratais, kurie yra tylūs ir gali važiuoti net nelygiu paviršiumi.
Interjero automobilio yra įrengta patogi sėdynė iš minkštos ekologiškos odos. Kairėje prietaisų skydelio pusėje yra pritvirtintas muzikos pultas su įėjimais SD, UAX, USB ir MP3. Automobilis turi iš anksto įrašytas melodijas ir signalą ant vairo.
Pradėjus veikti, išgirsite realistiškus variklio garsus. Automobilis sklandžiai pradeda judėti ir sustoja, todėl nėra staigaus "trūkčiojimo". Vaikas gali visiškai savarankiškai valdyti automobilį, tačiau tėvai gali įsikišti į važiavimą naudodami nuotolinį valdymą.
Na nuotolinio valdymo pulto galite pasirinkti vieną iš trijų greičių, valdyti važiavimo kryptį (į priekį, atgal, dešinėn, kairėn) arba naudoti saugos mygtuką Stop, kuris nedelsiant sustabdys transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas.
SPECIFIKACIJA:
- galia 2x45W
- Akumuliatorius 12V 7Ah
- Nuotolinis valdymas 2,4GHz
- saugumo sustabdymo mygtukas
- 3 greičiai nuotoliniame valdyme
- Priekiniai ir galiniai amortizatoriai
- Priekiniai ir galiniai amortizatoriai
- Dvi greičio pavaros perjungimas naudojant mygtuką automobilyje
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Ratai 22 x 9 cm
- Sėdynė 36 x 20 x 28 cm
- Transporto priemonės ilgis 132 cm
- Transporto priemonės plotis 72 cm
- Transporto priemonės aukštis 47 cm
- Transporto priemonės svoris 19 kg
- Pakuotė 131 x 63 x 35 cm
- Maksimalus svoris 30 kg
Įranga:
- Putų Eva ratai
- Muzikos pultas: MP3, MP3 įvestis, SD, AUX, USB
- iš anksto įrašytos melodijos
- Garso mygtukas ir signalizacija ant vairo
- Baterijos maitinimo indikatorius
- Variklio garsai paleidžiant
- Durų atidarymas
- Juodos ekologiškos odos sėdynė
- Saugos diržai
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.HL338.BIA |
| Spalva: | Bílá |
| baterija: | 12V 7Ah |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 22 cm |
| Vybavení vozítka: | MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 132 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 19 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 131 x 63 x 35 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 72 cm |
| Sėdynės plotis: | 36 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 47 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
