Vaikiškas elektrinis automobilis Bentley Bentayga juodas
Kód: R-PA.JJ2158.CZSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas licencijuotas elektrinis automobilis Bentley Bentayga su galingu elektriniu varikliu ir Eva ratais, kurie prisitaiko prie įvairių tipo reljefo. Vaikas sėdės patogiai formuotoje sėdynėje iš rudos ekologiškos odos.
Tarp turtingo įrangos yra MP3, SD, AUX ir FM radijas. Kelyje apšviesite priekiniais ir galiniais LED žibintais.
Dėl vaiko saugumo pasirūpins saugos diržai ir automatinio stabdžio funkcija, kuri aktyvuojama atleidus koją nuo akseleratoriaus pedalo.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- galia 2x45W
- baterijos 2x 6V 7Ah
- Nuotolinis valdiklis 2,4 GHz
- 2 greičiai
- Sėdynė 37x20 cm
- Transporto priemonės matmenys 126 x 75 x 58 cm
- Transporto priemonės svoris 19 kg
- maksimalus svoris 30 kg
- Transporto priemonės svoris 19 kg
Elektrinio automobilio įranga:
- Putų Eva ratai
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: MP3, SD, AUX įvestis
- FM radijas
- Garso efektai ant vairo
- baterijos įkrovimo indikatorius
- Variklio garsai paleidžiant
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.JJ2158.CZ |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 2x6V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Bentley |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 37 cm |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 3-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 126 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 19 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 126 x 65 x 46 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 6 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 75 cm |
| Sėdynės plotis: | 37 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Ne |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 58 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
