Vaikiška elektrinė motociklas raudona
Kód: L-1682Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas motociklas važiuoja pirmyn/atgal – valdomas pedalais ant platformos. Neprispaudus pedalo, variklio trauka pakeičia stabdį. Motociklas turi šviesas ir, žinoma, garsinius efektus.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Variklis: 1x 35W
- Baterija: 6V 7AH
- Greitis: 4 km/h
- Svoris: 10 kg
- Krovumas: 25 kg
- Važiuojamoji trukmė: iki 60 min
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Motociklo matmenys: 108 x 42 x 74 cm
- Pakuotės matmenys: 66 x 37 x 44 cm
- Ratų skersmuo: 28 cm
Savybės:
- Dvi greičiai (1x į priekį, 1x atgal)
- priekiniai LED žibintai
- Automatinis sustojimas atleidus pedalą
- Plastikiniai ratai padengti gumine juosta
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai motociklai |
|---|---|
| EAN: | 5902808151067 |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 6V 7Ah |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Saugos diržai: | Ne |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3 |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Maks. apkrova: | 25 kg |
| Maks. greitis: | 4 km/h |
| Rozměry balení: | 66 x 37 x 44 cm |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Variklio galia: | 35W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
