Vaikiškas elektrinis motociklas Chopper 24V baltas
Kód: J-PA0318 BISouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinė motociklas Chopper 24V yra puikus pasirinkimas mažiems motociklų entuziastams. Motociklas varomas 24V 14Ah akumuliatoriumi ir turi vieną galingą 24V variklį. Maksimalus motociklo svoris yra 80 kg. Dėl greičio reguliavimo dujų rankenoje vaikas gali pritaikyti važiavimą savo gebėjimams.
Motociklas įsijungia paspaudus mygtuką ant vairo rankenos. Įsijungus, skamba realistiškas variklio garsas. Taip pat yra mygtukai muzikos paleidimui, garsumo reguliavimui ir grojamų kūrinių keitimui. Ant vairo yra USB įvestis, kuri leidžia groti mėgstamą muziką. Grojant muzikai, variklio cilindrai mirksi spalvotais LED šviesomis pagal muzikos ritmą.
Motociklas turi galinį diskinį stabdį, kuris užtikrina saugų sustojimą. Patogiam važiavimui prisideda pripučiamieji ratai, galinės ašies amortizacija ir eko odos aptrauktas sėdynė. Lengvam parkavimui modelis yra aprūpintas stovėjimo stovu. Pakuotėje taip pat yra šoniniai ratai, kurie padeda pirmųjų važiavimų metu ir vėliau gali būti nuimami.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 24V 14Ah
- Variklis: 1x 24V
- Greitis: 2 į priekį
- Maksimalus greitis: 8–20 km/h
- Įkrovimo laikas: 8–12 valandų
- Važiuojamoji trukmė: 1–2 valandos
- Krovumas: 80 kg
- Svoris: 26,85 kg
IŠMATAVIMAI:
- Motociklas: 122 x 62 x 66 cm (ilgis x plotis x aukštis)
- Sėdynė: 18 x 23 cm (š x h)
- Kolos: padanga 13 x 5 cm, ratlankis 6,5 cm
- Šviesos aukštis: 8 cm
- Pakuotė: 127 x 56 x 29 cm
- Pakuotės svoris: 30,85 kg
Motociklo įranga:
- Galinis diskinis stabdys
- priekiniai LED žibintai
- Greičio reguliavimas dujų rankenėlėje
- Pučiamosios padangos
- Sėdynė aptrauktas eko oda
- Galinis amortizavimas
- USB įvestis muzikai
- Šoniniai ratukai pradedantiesiems
- Stovas stabiliam parkavimui
- Kroviklis 24V 1,5A
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai motociklai |
|---|---|
| EAN: | 5905258537689 |
| Spalva: | Bílá |
| baterija: | 24V 14Ah |
| variklis: | 24V |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Saugos diržai: | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Ne |
| Ilgis: | 122 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 120 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 - 12 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 8, 9, 10, 11 |
| Ratų tipas: | Pučiamosios padangos |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 26,85 kg |
| muzikinis pultas: | Ne |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 80 kg |
| MP3: | Ne |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Lygus startas: | Taip |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 127 x 56 x 29 cm |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 62 cm |
| Transporto priemonės tipas: | moto |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Taip |
| Aukštis: | 66 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
| Greitis (Min. - Max.): | 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
