Vaikiškas elektrinis motociklas Chopper Warrior 36V mėlynas - Pažeista pakuotė - R-PA.XB-1058.NIE
Kód: SLEVA1394Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiška elektrinė motociklas Chopper Warrior atvyksta su galingu elektriniu varikliu ir baterijomis. Važiuodamas vaikišku motociklu vaikas tobulina savo vairavimo įgūdžius ir pusiausvyrą. Motociklas važiuoja tik į priekį ir yra aprūpintas sėdyne, aptrauktą eko oda, kuri rūpinasi vaiko patogumu. Vaikiškas motociklas taip pat turi integruotus šviesos efektus ir dėl stilingo dizaino vaikas niekada nepraeis nepastebėtas.
Techniniai parametrai:
- Variklis: 350W
- Baterija: 2 x 18V 9Ah
- Krovumas: 80 kg
- Svoris: 28,85 kg
Išmatavimai:
- Motociklas: 122 x 62 x 73 cm (ilgis x plotis x aukštis)
- Ratai: 32 x 10 cm
- Sėdynė: 29 x 52 x 19 cm
- Pakuotė: 112 x 46 x 28 cm
Įranga:
- Priekiniai LED žibintai, apšviestas variklis
- Sėdynė aptrauktas eko oda
- Muzikos pultas: MP3, USB
- Iš anksto įrašytos melodijos, variklio užvedimo garsas
- Greičio reguliavimas naudojant rankenėlę
- Pučiamosios padangos
- Šoniniai ratukai
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai motociklai |
|---|---|
| Spalva: | Mėlyna |
| baterija: | 2x18V 9Ah |
| Prekės būklė: | Pažeista pakuotė |
| Určení: | Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Saugos diržai: | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Ne |
| Ilgis: | 122 cm |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 6, 7, 8, 9, 10 |
| Ratų tipas: | Pučiamosios padangos |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 28,85 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Ne |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 80 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 18V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 112 x 46 x 28 cm |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 62 cm |
| Transporto priemonės tipas: | moto |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 350W |
| Aukštis: | 73 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
