Vaikiškas elektrinis kartingas A035 Drift raudonas
Kód: L-10278Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiška elektrinė go-kart su 24V 7Ah talpos baterija ir dviem 200W varikliais turi būti kiekvienoje vaikų garaže. Go-kartas turi sportiškai formuotą sėdynę. Go-kartas turi 60 kg svorio apribojimą, todėl jis skirtas didesniems vaikams. Go-kartas pasiekia greitį 9 - 12 km/h. Priekiniai ratai pagaminti iš EVA putų, o galiniai ratai pagaminti iš plastiko, todėl go-kartas gali naudoti savo driftavimo funkciją.
- Pakuotėje yra baterija ir įkroviklis.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 24V / 7Ah
- Galia: 200W
- Variklis: 2x200W
- Greitis: 9 - 12 km/h
- Krovumas: 60 kg
- Važiuojamo laiko trukmė: Iki 90 minučių
- įkrovimo laikas: 8 valandos
IŠMATAVIMAI:
- Motokara: 119 x 59 x 33 cm
- Pakuotė: 119 x 59 x 33 cm
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5904665991473 |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 24V 7Ah |
| variklis: | 2x200W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | Funkce driftování |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Ne |
| Ilgis: | 133 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 4, 5, 6, 7 |
| Ratų tipas: | Putų EVA, Plastikinė |
| Funkciniai LED žibintai: | Ne |
| Svoris: | 29 kg |
| muzikinis pultas: | Ne |
| Integruota muzika: | Ne |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Ne |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Plast |
| Maks. apkrova: | 60 kg |
| MP3: | Ne |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 119 x 59 x 33 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 9, 10, 11, 12 |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 75 cm |
| Sėdynės plotis: | 39 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Motokarė |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Ne |
| Variklio galia: | 400W |
| Aukštis: | 52 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
