Vaikiškas elektrinis keturratis XT-Speed 4x80W 24V geltonas
Kód: S-S615-YELLOWSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis keturratis turi keturis variklius, kurių bendra galia yra 320W ir plačius EVA putų ratus. Keturratis lengvai įveikia įvairias kelio sąlygas, nesutvirtintą paviršių ir kalvas.
Įrangą sudaro muzikos pultas su įėjimais USB, MP3, Radijas, Bluetooth ir iš anksto įrašytomis melodijomis. Keturratis XT-Speed turi priekinį LED apšvietimą, leidžia važiuoti visomis kryptimis, o jo apkrova yra iki 59 kg. Priekinėje panelėje yra jungiklis važiavimui į priekį, sustojimui ir atbulinei.
Važiuodami keturračiu, vaikai gali pasirinkti lėtą arba didesnį greitį naudojant perjungiklį. Pradėdami važiuoti ir stabdydami, transporto priemonė, dėka lėto starto funkcijos, nesukelia trūkčiojimo.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 4x80W
- Baterija: 24V / 7Ah
- Transporto priemonės ilgis: 110 cm
- Transporto priemonės plotis: 65 cm
- Transporto priemonės aukštis: 68 cm
- Svoris: 20,8 kg
- Ratai: 33 x 11 cm
- Sėdynė: 42 x 24 cm
- Maksimalus svoris 59 kg
Keturratės transporto priemonės įranga:
- minkšti putų Eva ratai
- Muzikos pultas: MP3, USB, AUX, Radijas, Bluetooth
- iš anksto įrašytos melodijos
- Variklio užvedimo garsas
- Priekinis LED apšvietimas
- Sėdynė aptrauktas eko oda
- Greitis į priekį (2x) ir atbulinė pavarą
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai keturračiai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595724012061 |
| Spalva: | geltona |
| baterija: | 24V 7Ah |
| variklis: | 4x80W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | 4x4, MP3 |
| Saugos diržai: | Ne |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Ne |
| Ilgis: | 110 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 20,8 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 59 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 2 |
| Greicio perjungimas: | Taip |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 107 x 57 x 48 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 6 |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 65 cm |
| Sėdynės plotis: | 24 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Keturratis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 320W |
| Aukštis: | 68 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
